Czworonożny przyjaciel również może dobrze wyglądać!

Posted on 30/05/2021 8:10am

Masa ludzi nie wyobraża sobie życia bez zwierzaka. Pies, papuga, tchórzofretka, czy chociaż rybki - często decydujemy się na dzielenie mieszkania nie tylko z innymi ludźmi.
Zwierzęta często uczą się od nas pewnych nawyków, dlaczego więc nie uczynić ich specjalnymi i zafundować im oryginalnego dodatku?


Czasami, przede wszystkim kiedy robi się coraz chłodniej, na drogach obserwujemy pieski przebrane w różnobarwne, wzorzyste ubranka. Właściciele zwierząt mają w kwestii przebierania swoich czworonogów różne opinie, lecz aby nadać swoim przyjaciołom trochę indywidualnych cech może wystarczyć spersonalizowana obroża - kliknij w link -. WCześniej sądzono, że jest to gadżet przeznaczony wyłącznie dla szczekających pupili.

To zagadnienie jest dla Ciebie interesujące? Kliknij odsyłacz do wpisu, a przeczytasz informacje na omawiany wątek, który na pewno Cię zafascynują.

Teraz częściej i częściej można zaobserwować, że szyje na przykład kotów także ozdabia obroża. Czasem wielobarwna, w ciekawe, modne wzory, innym razem bardziej jednolita, a jeszcze innym ozdobiona barwnymi kamyczkami. Nie ważne jaka, istotne, że spełnia swoją funkcję, a zwierzęta posiadają swoją własną biżuterię, wyróżniającą je na tle pozostałych. Obroża jest też dobrym sposobem na identyfikację pupila w wypadku jego potencjalnego zaginięcia. Żaden właściciel nie chce przecież utracić ze względu na nieuwagę ukochanego pupila. Nie wszystkie stanowią jednak wyłącznie element estetyczny. Coraz popularniejsza staje się bowiem obroża zapobiegająca przyleganiu pcheł, bądź też typowo odrobaczająca. Nawet w taki sposób można więc uchronić naszego pupila przed zakażeniami. Obroża jest więc nie tylko ładnym dodatkiem dla naszych pupili, ale też stanowi zabezpieczenie przed jego zaginięciem, a także chroni jego zdrowie.


obroża
Author: Baumit Sp. z o.o.
Source: Baumit Sp. z o.o.


O ile ubrania dla zwierząt mogą wzbudzać pewien niesmak, to obroże nikogo obruszać nie powinny.
Jeżeli ktoś nie jest fanem przebierania swoich pupili może zakupić obroże chociażby po to, by nie narażać się na stres związany z zaginięciem zwierzaka. Dużo łatwiej zidentyfikować znalazcy psa, mającego na obroży medalik z danymi kontaktowymi do właściciela, prawda?

Tags: smak, rzeczy, WC, kupić