Czy zaciekawi nas pastuch elektryczny dla psa?

Posted on 04/04/2018 4:46pm

Gdy mamy pieska oraz chcemy, żeby wypełniał on określone polecenia, a głównie, by nie wybiegał poza obszar naszej posesji, to musimy poświęcić sporo czasu, by go tego wyuczyć.
Mamy szansę jednak to wszystko trochę przyspieszyć, jeżeli tylko okupimy się w właściwe pomoce, które będą go szkolić także wtedy, jeśli nas nie będzie obok.


Czy zaznaczymy, jak funkcjonuje pastuch elektryczny dla psa?


oświetlenia
Source: bc-injury-law.com


Purina
Author: Arek Olek
Source: http://www.flickr.com


Jeśli pragniemy wyuczyć pieska podchodzenia do bramy, ale już nie wybiegania poza nią bez naszego polecenia, to z pewnością należy mu kupić pastuch elektryczny dla psa. Będzie to odpowiednia obroża, która nieprzyjemnym sygnałem elektrycznym, który będzie na tyle lekki, że nie zrobi najmniejszej szkody naszemu zwierzakowi, zareaguje za każdym razem, jeśli ten próbuje przekroczyć ustaloną przez nas granicę. Dzięki temu w stosunkowo krótkim okresie psiak uczy się, wiązać przyczynę i skutek, a zatem wie, że przejście przez bramę zakończy się niemiłym uczuciem, zatem tego nie uczyni. Mamy szansę być pewni, że taki pastuch elektryczny dla psa jest całkowicie bezpieczny, a powinno się w niego inwestować, gdyż dzięki niemu szybciej uzyskamy spodziewane efekty.
Potrzeba z niego wykorzystywać w czasie trenowania psa, szczególnie że możemy go używać do nauki przeróżnych innych rzeczy.

Tags: koń, WC, Impuls