Dragon Ball - manga, anime i szereg gier komputerowych, które zachwycają kolejne pokolenia.

Posted on 29/04/2021 4:47am

Mimo znacznych różnic kulturowych i liczącej tysiące kilometrów odległości, wśród Polaków nie brakuje entuzjastów japońskich anime.
Jedną z najpopularniejszych produkcji tego rodzaju jest na pewno Dragon Ball. Serial ten powstał na podstawie mangi autorstwa Akiry Toriyamy. Inspiracją dla tego słynnego rysownika komiksów była natomiast chińska powieść pod tytułem "Wędrówka na Zachód".


Choć od światowej premiery pierwszego cyklu anime minęło trzydzieści lat, nadal cieszy się ona olbrzymią popularnością wśród młodszych i starszych fanów tego gatunku. Przygody Son Goku, Bulmy i Kuririna fascynują kolejne pokolenia widzów, a wiele przedsiębiorstw stara się odpowiedzieć na zainteresowanie Dragon Ball, wypuszczając na rynek rozmaite przedmioty z bohaterami anime - .


Nie dziwi zatem fakt, że kolosalnym sukcesem okazały się też gry Dragon Ball. PS3, komputery i inne konsole umożliwiają fanom wcielenie się w ulubione postacie i rozegranie porywających pojedynków. Jedną z popularniejszych gier opartych na fabule Dragon Ball jest Dragon Ball: Raging Blast 2. Chociaż produkcja liczy sobie już sześć lat, nadal zachwyca graczy dobrą grafiką i szeregiem pomysłowych patentów.


Katowice
Source: http://pixabay.com


Dragon Ball: Raging Blast 2 to klasyczna bijatyka, w której walki uzupełniane są wątkami fabuły serialu. Gracz może wybierać spośród dziewięćdziesięciu bohaterów, co otwiera olbrzymie możliwości prowadzenia rozgrywek i sprawia, że gra nie nudzi się zbyt szybko.
Bijatyki to pozycje, przy których doskonale sprawdzają się kontrolery.

Masz ochotę wiedzieć więcej z tego ciekawego tematu? Więc dobrze trafiłeś. Zwyczajnie kliknij to pizza rzeczypospolitej i przejdź do kolejnej strony.

Dzięki wykorzystaniu Dualshock 3 PC odkryje przed nami całkiem nowe możliwości. Aby podłączyć kontroler do komputera wystarczy zainstalować odpowiednie sterowniki - tego autora. Driver PC możemy bez problemu pobrać z Internetu.

Tags: gra, scenariusz, gadżety, świat, moc