Jak zaskoczyć bliskich ekscytującym prezentem?

Posted on 18/11/2018 7:33am

Które urodziny zapadły Ci w pamięci najbardziej? Na pewno te, z którymi łączyły się wzmożone emocje – pamiętny prezent na 18 urodziny, kiedy znajomi włożyli Cię do samochodu i zabrali nad Bałtyk, romantyczna kolacja na dachu albo zwariowany skok ze spadochronu. Każdy z nas ma inne wspomnienia związane z ważnymi chwilami w życiu, teraz nadszedł czas, aby zapewnić niezapomniane przeżycia przyjaciołom. A wiadomo, nic tak nie wywołuje emocji jak oryginalny prezent, który zostanie w pamięci na lata.
Dla odważnychsport wyczynowy na rowerze
Author: Eli Christman
Source: http://www.flickr.com
Sporty ekstremalne, choć wiążą się z ryzykiem, gwarantują mnóstwo zabawy. Pozytywne emocje odczuwamy z powodu wydzielania się endorfin i wzrostu adrenaliny. Dzieje się tak w przypadku, która bardzo angażuje nas emocjonalnie – wówczas odczuwamy równocześnie ekscytację i lęk. Dla wielu osób, sporty wyzwalające adrenalinę, to ucieczka od codzienności i szarości dnia codziennego. Wiele osób spędza minimum kilka godzin dziennie za biurkiem, co sprawia, że po pracy człowiek ma ochotę zrobić coś niesamowitego. Uprawianie sportów ekstremalnych jest sposobem na odreagowanie stresów w pracy. Po takim emocjonującym dniu, nikt nie będzie w stanie wyprowadzić nas z równowagi – silne emocje, jakie wyzwalają sporty ekstremalne, pozwalają spojrzeć na świat inaczej. I mimo, że często sam moment skoku adrenaliny trwa tylko krótką chwilę, to wystarcza nawet na całe miesiące. Zafundowanie takiej przygody znajomym, to idealny prezent na urodziny (sprawdź biuletyn). W zależności od upodobań solenizanta, możemy wybrać jedną z wielu dziedzin sportu – od skoku na bungee lub spadochronie, poprzez |wspinaczkę, jazdę rowerem po linie, paintball, czy jazda quadem.

Tylko dla odkrywców

Wschodnie przysłowie mówi, że ilość ludzi, których obdarowujemy podarunkami, świadczy o naszym szczęściu. Jeszcze lepiej, gdy tą radość dzielimy z najbliższymi, dlatego jednym ze świetnych sposobów na oryginalny prezent może być wspólna eskapada.

Po znacznie więcej szczegółów serdecznie zapraszam na tęstronę internetową. Nie wahaj się - poszerz swoją wiedzę na temat opracowany w tekście.

Czym bardziej egzotyczną podróż planujemy, tym więcej wymaga przygotowań. Oczywiście nie chodzi tutaj o wyjazd do ciepłych krain i wędrówkę po dobrze znanych szlakach, lecz o wyprawę w niezbadane tereny. Miejsce najlepiej wybrać pod kątem zainteresowań solenizanta, jeśli jego żywiołem jest woda, zaplanujmy weekend na żaglach na Mazurach, jeśli kocha zimę, zorganizujmy przejażdżkę psim zaprzęgiem przez malownicze tereny, z dala od cywilizacji. Modne są także wyprawy "off road", czyli pokonywanie nieprzetartych szlaków specjalnie przygotowanym pojazdem. Ciekawą opcja jest również jazda konno w stylu kowbojskim w pięknych okolicznościach przyrody, wspólny weekend w parku linowym lub rafting dla grupy znajomych. Jedno jest pewne – tak ekscytujący prezent na urodziny pozostanie w pamięci na lata, podobnie zresztą jak niezapomniane przeżycia i wspólnie spędzony czas.

Tags: Urodziny, prezent, adrenalina, przygody