Jeśli jesteś właścicielem gołębi i jest to Twoja pasja powinieneś zaznajomić się z nowymi na rynku preparatami, które wyprodukowane zostały specjalnie dla tych ptaków

Posted on 21/11/2019 7:21am

Pielęgnacja gołębi to pasjonujące hobby dla sporej grupy zapaleńców. Dbają oni o swoje ptaki, posyłają je na różnego rodzaju konkursy i pragną, aby brały udział w zawodach.
Dla tego, aby były one w najkorzystniejszej formie wymagana jest dodatkowa opieka w formie witamin i minerałów regenerujących.


pokarm
Source: www.zwierzakowo.pl


Improver PigeonVit jest środkiem importowanym z Norwegii. Ma wszystkie potrzebne certyfikaty. Jego aktywność skupia się na całościowej trosce o gołębie, czyli wzmacnia mięśnie oraz system odpornościowy. Z tej przyczyny czempiony rzadziej zapadają na choroby i nie tak często przyjmują lekarstwa. Improver dodawany jest do wody pitnej dla ptaków, co wydaje się być znaczącym ułatwieniem w aplikacji. Warto go podawać przed i po męczących lotach, aby ptaki szybciej doszły do formy. Przestój w stosowaniu powinna być przeprowadzona zimą. Następnym wysoce polecanym preparatem jest Pigeon Vitality.

Sprawdź ten link - więcej zobaczysz w serwisie (http://www.e-hunter.pl/karma-dla-psow-aktywnych-bubeck-z-jagniecina), który znajdziesz na tamtej stronie. To są analogiczne wiadomości, zatem niewątpliwie je także przekonasz się za użyteczne!

Jest on również podawany do wody pitnej i głównie koncentruje się na zastopowaniu niebezpiecznych dla ptaków bakterii - zwłaszcza salmonelli oraz E. coli. Wspomaga także florę bakteryjną oraz jelita czempionów, co sprawia, że ptaki są generalnie zdrowsze i okazale wyglądają. Najkorzystniej zacząć aplikowanie Pigeon Vitality sprawdź moje źródło dni przed pierwszymi dłuższymi lotami. Sami będziemy zdumieni jak duży postęp zrobiły nasze czempiony.
Jeżeli pragniemy, ażeby nasze ptaki robiły wyniki trzeba o nie odpowiednio dbać. Dziś wspierają nas w tym różne odżywki dostępne w sklepach.

Tags: woda, zwierzęta, witamin, gołębie