Na czym polega gra w paintball laserowy? Co należy wiedzieć o potyczkach paintball'owych?

Posted on 15/05/2021 9:19am

gra swymi zasadami przypomina paintball, stąd też czasami stosowana jest nazwa laserowy paintball.


Jeżeli idzie o paintball laserowy Gdańsk, na początku każdy z graczy otrzymuje bezproblemową do dopasowania kamizelkę wraz z bronią. Broń będzie stosunkowo lekka a co najistotniejsze nie strzela bolesnymi albo brudzącymi kulami jak w tradycyjnym paintballu, lecz wiązką światła, jaka po trafieniu w przeciwnika odbiera mu tylko wirtualne punkty życia.

Jeśli musisz poznać prezentowaną kwestię bardziej, wejdź na ten link, gdyż znajdziesz więcej porad w witrynie (https://flowshop.org/products/olej-cbd-ukojenie), którą Ci sugerujemy.

Toteż gra ta idealnie nadaje się zarówno dla dorosłych jak też dla dzieci. Każda kamizelka posiada system czujników, które w trakcie gry gromadzą wszelakie informacje na temat trafień. Tak po skończeniu gry jak też w rzeczywistym czasie możemy dokładnie prześledzić kto a także kogo ile razy trafił na specjalnych monitorach zainstalowanych w barze. W jednym czasie na arenie może uczestniczyć w grze maksymalnie 20 osób.


domek
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu


scenariusz
Author: Travis Swan
Source: http://www.flickr.com


Gra odbywa się na celowo przyszykowanej, niezwykle dużej a także co najważniejsze bezpiecznej estradzie, kreującej system labiryntowych przejść, gdzie w tajemniczym półmroku, wśród tworzących jedyny w swoim rodzaju nastrój beczułek, krat, systemów rur, łańcuchów, zaworów jak też pieców zawodnicy mogą oddać się pełnej adrenaliny grze. Co więcej klimat rodem z gier komputerowych podsyca dodatkowe oświetlenie, ledy, stroboskopy jak też inne wizualne zjawiska, których szczególny charakter akcentuje unoszący się dyskretnie dym.
Całości dopełnia dobrze dobrana muzyka dopomagająca w czajeniu się. Gdy gra się dopełnia, każdy z graczy dostaje swą kartę informującą o ilości oraz jakości wszelkich trafień. Jest to gra idealna na wieczór kawalerski Gdynia.

Tags: rzeczy, gra, czas