Najlepsze prezenty pod choinkę dla dziecka, zatem o czym marzą maluchy w tym roku

Posted on 08/08/2019 7:33am

To już ostatni moment, ażeby zatroszczyć się o szczególny podarek świąteczny dla swojego dziecka. Jeżeli zdecydujesz się na zabawkę, pamiętaj, aby była ona dobrana do wieku dziecka.


salon
Author: Mielno Holding Firmus Group
Source: Mielno Holding Firmus Group


Nie masz pomysłu na to, czym obdarować swą pociechę? Pozwól się zainspirować! Mata edukacyjna to świetny prezent dla niemowlęcia – nie tylko zapewni mu dobrą zabawę, lecz przy okazji rozwinie jego umiejętności motoryczne. Owo centrum zabawy skonstruowane jest w taki sposób, aby aktywować rozwój malucha – dzięki niej rychlej zacznie łapać przedmioty jak też podnosić główkę a także utrzymywać ją w owej pozycji. Kolorowa mata z przeróżnymi zabawkami a także elementami nie tylko aktywizuje rozwój wzrokowy, lecz również pozwoli zająć potomka na dłuższy czas. Dla dzieci powyżej 3. roku życia doskonałym podarkiem są puzzle piankowe. Możemy kupić takie z literkami czy cyferkami, dzięki czemu potomek nie tylko ćwiczy zdolność rozróżniania jak też dopasowania kształtów, lecz także uczy się nowych rzeczy, które w przyszłości z pewnością przydadzą mu się w trakcie nauki szkolnej. Dla starszych maluchów sugerujemy zwykłe puzzle. To niekiepska łamigłówka też dla rodzicieli.


zabezpieczenie


Dzieci kochają tworzyć. Klocki to dobry podarek dla malucha. Wznosząc, rozwija swoje zdolności motoryczne a także wyobrażenie przestrzenne. Kolorowe klocki zapewnią zabawę na długo, nawet w największym stopniu wymagającemu dziecku.
W końcu to ono decyduje o kształcie swojej budowli, jaką może dowolnie przekształcać. Nie dawaj zwierząt na gwiazdkę. Pies smakołyki dla szczeniaka bądź kot to nie jest odpowiedni pomysł na gwiazdkowy prezent.

Tags: podarunki, zabawy, zwierząt, okaz