Łowca poszukujący skarbów na miarę dzisiejszych czasów

Posted on 12/06/2022 7:44pm

Jak wiemy współczesna technologia mknie do przodu z prędkością światła. Dlatego własnie tworzone są nowe serie gier, które można odpalać już jedynie na najnowszych modelach konsoli. Producenci gier i owych konsoli wspierają się w zdobywaniu rynku. Jednak dla graczy, którzy kochają wszystko, co nowe, ani zakup nowej konsoli ani też kolejnej gry nie będzie czymś niesamowitym, a już na sto procent nie dla osób, które pokochały grę uncharted. Niedawno wyszła kolejna seria uncharted 4, w której nadal główny bohater to awanturnik, który poszukuje skarbów.

kontroler do gry
Author: Play Among Friends Paf
Source: http://www.flickr.com
Nadal mamy możliwość pakowania się w miliony kłopotliwych sytuacji. Oczywiście nie zmieniają się też warunki, to znaczy nadal funkcjonujemy w jakiś egzotycznych krajach, gdzie trzeba zmierzyć się nie tylko z własną butą, która pakuje nas w coraz to nowe kłopoty, ale też z różnymi zagadkami, które od wieków czekają na osobę, która je rozwiąże. Fabuła toczy się szybko, a oparawa audiowizualna daje możliwość na zanurzenie się totalne w tą grę. W przyszłym roku jest przewidziana światowa jak również europejska odsłona tej gry, która dzięki naprawdę fantastycznej grafice całkowicie nas pochłonie.

Odważna Lara Croft to pamiętna pogromczyni świata, w którym wielu mężczyzn ni byłoby w stanie się odnaleźć

Ten, kto uwielbia przygodowe gry dobrze wie, że Tomb Raider to gra, która miewała swoje wzloty i upadki, jednak po restarcie serii wiele się zmieniło. Stąd tak wielka popularność rise of the tomb raider, choć jeszcze nie ma jej na rynku. To gra, która na sto procent zawładnie sercami graczy młodszych i starszych. Choć trzeba przyznać, że cechuje się sporą brutalnością i wielością różnego typu survivalowych zagrywek, to i tak okazuje się idealna dla graczy w każdym wieku. Co interesujące ta wersja gry jest wzbogacona o nowe miejsca, do których dociera główna postać, a to pozwala na ciągłe zaskakiwanie gracza. A jak wiadomo najlepsza gra to taka, która ma wiele elementów zaskoczenia. Lara Croft wciąż korzysta z łuku i potrafi niepostrzeżenie przemknąć za plecami wrogów. Jednak może używać również ognia, dochodzi w tej serii do regularnych wymian ognia, co w poprzednich seriach się nie zdarzało.

Lara Croft ma zamiar spełnić swe przeznaczenie, a to oznacza, że chce stać się rabusiem grobowców. Choć dla wielu osób brzmi to dość kiczowato, kobieta, która biega i musi unieszkodliwić wielu ludzi, po to żeby dostać cenny skarb, to dla dzieciaków. Ale, jeśli tylko damy szansę tej grze to na sto procent stwierdzimy, że cały zamysł jest w porządku.

Jeśli omawiany temat Cię zaintrygował, kliknij koniecznie ten świetny link (https://sklep.kaja-glass.pl/wazony-szklane/wazony-cylindry) - przeczytasz tam mnóstwo użytecznych informacji.

Choć należy stwierdzić, że duże znaczenie ma ekranizacja filmowa. Znana każdemu z tej roli Angelina Jolie zapisała się złotymi zgłoskami do kina akcji tą właśnie rolą. Trzeba przyznać, że choć niewielu spodziewało się, że ta piękna aktorka będzie genialną odtwórczynią roli Lary, tak wszyscy po zobaczeniu filmu piali z zachwytu. Stąd również duży sukces następnych serii tej gry. Fani Lary Croft z niecierpliwością czekają na konkretną datę premiery tej gry. Wiedzą, że jest, na, co czekać i że powinno się ja kupić nawet w ciemno.Tags: technologia, gra, kino