Ładne i jednocześnie dobrze spełniające swoją rolę etui? Szukamy najlepszego futerału

Posted on 06/10/2019 7:13am

To całkiem normalne, że gdy kupujemy najnowsze urządzenie, nie tylko zachwycamy się ich funkcjonalnościami, ale też troszczymy się o nie i uważamy, żeby ich nie zrzucić, nie porysować i nie zniszczyć. W jaki sposób najłatwiej ochronić je przed zarysowaniami? Kupić dobre etui.


Urządzenia mobilne, jak tablety czy laptopy – jak wskazuje ich nazwa – są po to, żeby używać ich w ruchu. Żeby robić to bezpiecznie, trzeba zaopatrzyć się w coś, co pozwoli bez szkody je przenosić i w razie wypadku zamortyzuje upadek i ochroni przed zbyt niską czy za wysoką temperaturą (co ma szkodliwe działanie na baterię). LG Magna etui czy inny rodzaj solidnego futerału często też ułatwia korzystanie z urządzeń mobilnych - .

Czy zaciekawiłyby Cię inne newsy (http://redpike.pl/pol_m_Odziez-wedkarska-262.html) na tenże temat? Namawiamy do przeczytania następnego artykułu. Tam zaznajomisz się z wszystkimi detalami.

Najprostszym zabezpieczeniem przed porysowaniem smartfona, które możemy w każdym sklepie kupić, jest folia na ekran i na tył. Folia niestety nie uchroni naszego gadżetu przed mocniejszymi uderzeniami, po których mogą pojawić się np. wgniecenia -

etui na telefon
Author: Elisa Fair
Source: http://www.flickr.com
W tym celu warto porozglądać się za specjalnym futerałem, jakie będą dobrze ochraniać smartfon, ale wycięcia (na przykład na obiektyw aparatu) będą ułatwiać używanie go.

Czy poszukujesz na stronie impulsatory tacho czegoś niezwykle interesującego? Namawiamy zatem do nowego wpisu. Należy jedynie kliknąć w podany link.

Teraz na smartfon możemy wybrać sporo nakładek. LG Magna etui sprawdzi się idealnie, ponieważ zasłania znaczną część smartfona, nieźle go przy tym zabezpieczając. Podobnie etui Apple iPhone 6 – to stosunkowo drogi telefon, dlatego sprawdzone zabezpieczenie jest wręcz wskazane - zobacz np. tutaj. Ponadto warto wiedzieć, że w artykułach branżowych ujawniono pomysły nowego patentu marki Apple, jaki ma ochraniać ekran iPhone'a i innych sprzętów przenośnych przed uszkodzeniem. Patent ten opiera się o specjalny amortyzator, włożony pomiędzy ekran a obudowę telefonu. Lecz póki pomysł nie jest powszechnie stosowany, stosujmy etui Apple iPhone 6.


Tanim sposobem na zamortyzowanie upadków są bumpery. Mocno przylegają do urządzenia, ale zakłada się je jedynie na krawędzie smartfona. Ważne jest, żeby dopasować je dokładnie do posiadanego modelu, by były dostosowane do ułożenia klawiszy i gniazdek. Osłona z silikonu, czyli „plecki”, też zagwarantuje bezpieczeństwo, ponieważ ochrania cała jedną stronę, a przy tym – zupełnie jak bumpery – powoduje, że lepiej leżą w ręce i nie wymykają się.

Tags: Obudowa, bateria, telefon, iPhone, etui, smartfony