Zwierzaki

Czytaj porady i artykuły poświęcone zwierzakom - kotom i psiakom. Znajdziesz tutaj także porady dotyczące zagospodarowania ogrodu, aby zwierzaki mogły się swobodnie bawić.

Strzelanie z wiatrówki a także hodowla zwierząt - czyli ciekawe zainteresowania

Posted on 20/09/2018 7:16am
kobieta czytająca książkę
Author: Jonathan Petit
Source: http://www.flickr.com
Posiadanie własnego hobby to niezmiernie dobra, korzystna rzecz, dzięki której w wolnym czasie nie powinniśmy nużyć się oraz siedzieć przed telewizorem czy też kompem. Hobby zezwala nam rozwijać swoje zaciekawienie, odnaleźć fascynującą pasję i dowiadywać się nowych rzeczy o świecie, bez ustanku się uczyć oraz rozwijać.
Read more >>

Harney & sons to producent świetnej jakości herbatę

Posted on 18/09/2018 12:14pm
herbata
Author: Matthias Ripp
Source: http://www.flickr.com
Jeśli kochamy pić kawę albo herbatę, to trzeba zadbać o to, byśmy pod ręką ciągle mieli sporo ich gatunków, gdyż wówczas wszystko będziemy mogli dobrać do własnego samopoczucia. Im więcej ich smaków poznamy, tym łatwiej będzie zaznaczyć, co będzie nam najbardziej odpowiadało
. Read more >>

W jakich okolicznościach nowoczesna elektroniczna obroża może okazać się przydatna?

Posted on 14/09/2018 7:19am
pies
Author: Scott Akerman
Source: http://www.flickr.com
Czy wiesz, że w dzisiejszych czasach przeróżne nowości technologiczne zawitały również do takiej dziedziny jak kynologia? Istnieją specjalistyczne innowacyjne obroże, które nie tylko bardzo pomagają przy tresowaniu psa, lecz również sprawiają, że nie będziemy zmuszeni obawiać się, że pies zniknął na zawsze w czasie jakiegoś dalszego Spaceru.


Tego typu obroża elektroniczna to narzędzie, z jakim najpierw należałoby naszego czworonożnego pupila poznać tak, żeby nie bał się nowego elektronicznego przyrządu.
Read more >>

Witaminy dla psa lub kota - sposób na stosowne dbanie o swojego pupila.

Posted on 11/09/2018 7:21am
Psy
Source: http://pixabay.com
Zwierzęta od dawnych dziejów towarzyszą człowiekowi w jego życiu. Początkowo były one przez ludzi traktowane bardzo przedmiotowo, służyły mu przede wszystkim, jako pożywienie albo do ochrony i pilnowania dobytku. Z czasem obywatel zaczął niektóre gatunki zwierząt udomawiać, trzymać w domu a nawet traktować, jako członka rodziny.
Read more >>

Myślistwo – z jakiego powodu to hobby jest tak bardzo popularne oraz w jakie akcesoria przede wszystkim warto się wyposażyć?

Posted on 03/09/2018 7:14am
Myśliwstwo
Author: Fyn Kynd
Source: http://www.flickr.com
Człowiek z natury jest myśliwym. W swoich początkach był zmuszony do własnoręcznego szukania pożywienia, co polegało głównie na polowaniu na zwierzęta, które mogły zapewnić mięso, czyli cenne źródła białka. Z czasem jednak rozpoczęta została hodowla zwierząt, co błyskawicznie wyeliminowało konieczność polowania.
Read more >>

Akcesoria dla psów w rewelacyjnych zestawach

Posted on 29/08/2018 5:53pm
pies na spacerze
Author: Mano Ranjan M
Source: http://www.flickr.com
Wysokojakościowe akcesoria dla czworonogów znajdują się w najróżniejszych miejscach w internecie, jednak najczęściej odwiedzanymi są te wskazywane przez klientów. Zależnie od tego, czy paramy się tresowaniem psów, czy może mamy czworonoga możemy dobrać rewelacyjnie dopasowany asortyment.
Read more >>

Jak opiekować się swoimi zwierzętami aby było im dobrze a jednocześnie żeby chociaż trochę spełnić swoje zachcianki.

Posted on 29/08/2018 5:44pm
Kot domowy
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Od kiedy psy i koty zaczęły mieszkać w naszych domach, coraz lepiej im się wiedzie. Z wszędzie przeganianych, na wpół dzikich zwierzątek zaczęły awansować niemalże do roli maskotek domowych. A bardzo często jest i tak, że zaczynają zastępować ludziom dzieci, są rozpieszczane ponad miarę. Zanosi się je do fryzjera i psiej kosmetyczki, gdzie przycina się im pazurki, pielęgnuje futro i robi relaksujące masaże.
Read more >>

Jak dobrać maluchowi atrakcyjną zabawkę?

Posted on 29/08/2018 5:38pm
klocki
Author: Jeffrey Zeldman
Source: http://www.flickr.com
Pierwszymi zabawkami najmłodszych dzieciaczków są barwne grzechotki, wielobarwne przytwierdzone do łóżeczka karuzele muzyczne z pozytywką i gryzaki. Po czasie grzechotek i karuzel nadchodzi czas na kupno zabawek edukacyjnych, jakie zamiast samej uciechy z zabawy poczynają nauczać.
Read more >>

Domy letniskowe, które da się zarezerwować w sezonie letnim, jak i w zimą

Posted on 29/08/2018 4:42pm
morze bałtyckie
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Nad Bałtyk turyści lubią też chętnie jeździć zimą, zwłaszcza gdy ogólnie okoliczności pogodowe są sprzyjające. W związku z tym domki nad morzem, które da się zarezerwować w w porze letniej, ale i w sezonie zimowym to domki, które w każdej sytuacji będą cieszyć się popularnością.
Read more >>

Jak założyć domowe akwarium?

Posted on 29/08/2018 2:59pm
żwiry kwarocwe
Author: touch and see
Source: http://www.flickr.com
Zakładanie akwarium nie jest bardzo trudne pod warunkiem, że nim przystąpimy do realizacji porządnie się do tego przygotujemy. Tak to właśnie jest z akwarystyką, że by wszystko funkcjonowało sprawnie powinniśmy zakładanie pierwszego akwarium podzielić na główne etapy.


Pierwszą fazą jest naturalnie szczegółowe uplanowanie.
Read more >>

Niedrogie i przetestowane sposoby na reklamę firmy

Posted on 29/08/2018 2:48pm
party
Author: TechCrunch
Source: http://www.flickr.com
Skuteczna kampania reklamowa z milionowym budżetem to nic trudnego. Nie znaczy to jednakże, że tylko ogromne pieniądze gwarantują skuteczne dotarcie z informacją o firmie jak też jej ofercie do konsumenta.


Krajowe małe oraz średnie firmy coraz częściej udowadniają, iż sukces reklamowy zależy w kluczowym stopniu od, pomysłu, chęci a także zaangażowania, a nie zasobnego portfela.
Read more >>

Domowy pupil – jakim sposobem można współcześnie odpowiedzialnie zadbać o jego zdrowie?

Posted on 29/08/2018 1:00pm
owczarek
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu
Posiadanie zwierzęcia to ogromna odpowiedzialność, wobec tego kiedy ma się w planach jego przygarnięcie, przede wszystkim należy dobrze przemyśleć swoją decyzję. To zdecydowana podstawa. Osoby, jakie już są posiadaczami psa lub kota muszą zadbać o jego zdrowie. Jakim sposobem? Głównie, pilnując diety. To, jaką karmę serwuje się zwierzęciu wywiera istotny wpływ na organizm. Znakomitymi opiniami cieszy się bosch karma dla psa.
Read more >>

Jak istotnym jest prawidłowe odżywianie Twojego pieska

Posted on 29/08/2018 12:07pm
Jak usunąć sierść z dywanów
Author: iStockphoto.com
Source: iStockphoto.com
Prawda jest taka, iż nie istnieje jedyny słuszny system odżywiania, który sprawdzi się u każdego czworonoga. Podobnie jak u ludzi - jednym sprzyja jedzenie steków, innym dieta wegańska, a jeszcze następnym stronienie od nabiału.
Read more >>

Dzisiejszy wachlarz artykułów zoologicznych jest podzielony nawet z uwzględnieniem ras

Posted on 23/08/2018 7:29am
Pies, Shi-Tzu
Author: JakeCop
Source: http://www.sxc.hu
Hodowcy zwierzaków wszelkiego gatunku mają w obecnych czasach bardzo uproszczone zadanie. Bycie hodowcą nie zmusza już do tak wielkich nakładów pracy i czasu, jak jeszcze kilkanaście lat temu. Zarówno opiekowanie się zwierzakami jak również ich odżywianie są dużo prostsze dzięki dużej liczbie punktów zoologicznych, mających tak szeroki asortyment produktów dla klientów, jaki tylko można sobie wyobrazić.
Read more >>