Zwierzaki

Czytaj porady i artykuły poświęcone zwierzakom - kotom i psiakom. Znajdziesz tutaj także porady dotyczące zagospodarowania ogrodu, aby zwierzaki mogły się swobodnie bawić.

Karta przeżycia - niezbędnik podczas każdej wyprawy survivalowej

Posted on 29/01/2020 7:55am
Karta przeżycia
Karta przeżycia pomimo swoich niewielkich rozmiarów, może okazać się użyteczna w wielu różnorodnych sytuacjach. Należałoby mieć ją zawsze przy sobie, nie tylko w czasie wypraw survivalowych czy wycieczek, lecz również w sytuacjach codziennych. Zupełnie nie wiemy, kiedy karta przeżycia zdoła nam się przydać. Karta przeżycia posiada takie akcesoria, jak otwieracz do puszek oraz otwieracz co butelek, dodatkowo jest wyposażona w nóż, śrubokręt, linijkę oraz piłę i skrobaczkę. Do tego karta przetrwania posiada też klucz do śrub i ostrze do przepoławiania twardych rzeczy. Karta przetrwania bez kłopotu zmieści się w kieszeni czy portfelu, zatem bez kłopotu można ją mieć przy sobie w każdej sytuacji.
Read more >>

Kulig w Warszawie? Pomysły na nietuzinkowe atrakcje - sprawdź, co wypada teraz podarować

Posted on 28/01/2020 10:18am
koń
Author: Paul VanDerWerf
Source: http://www.flickr.com
Znalezienie w dniu dzisiejszym oryginalnej atrakcji jest sporym wyzwaniem, ponieważ każdego roku doświadczamy czegoś nowego, sporo podróżujemy, coraz więcej rzeczy widzimy w sieci, więc nie jest łatwo odnaleźć atrakcyjną atrakcję albo miejsce, które mogłoby nas zadziwić. Warto jednakże zdać sobie sprawę z tego, iż wyszukanych atrakcji w ogóle nie musimy poszukiwać daleko do domu, ale w najbliższej okolicy.
Read more >>

Wczasy nad Bałtykiem - alternatywa dla zatłoczonych zagranicznych kurortów

Posted on 28/01/2020 7:39am
wakacje nad polskim morzem
Author: Jörg Schubert
Source: http://www.flickr.com
Lato jest tradycyjnie okresem podróży, tych bliższych a także tych dalszych. Śni nam się przez plaża przez okrągły rok. Naturalnie część z nas wyjedzie za granicę, ja jednak preferuję ojczyste wybrzeże. Z jakiego powodu? Kocham być u siebie i nie przekonują mnie ogromne hotele z basenami gdzie i tak będziemy zamknięci. Jedyne połączenie z rzeczywistością to wyjazd z oprowadzaczem.
Read more >>

Planujesz zakup płaza? Odszukaj sklep terrarystyczny!

Posted on 28/01/2020 7:22am
profesjonalne terrarium
Author: Eli Christman
Source: http://www.flickr.com
Sporo osób pragnie posiadać w swoim mieszkaniu zwierzę, znaczna część z nich wybiera kota lub psa, są to ponoć najwierniejsi nasi przyjaciele. Lecz coraz więcej ludzi wybiera mniej popularne pieszczochy, wywodzące się z rodziny płazów. Może na pierwszy rzut oka nie wydają nam się zbytnio urokliwe, jednak nierzadko możemy się do nich przywiązać nie słabiej niż do zwierząt futerkowych. Dodatkowo, żaden kot nie przeskoczy w długowieczności typowego żółwia. Pragniesz nabyć takie stworzenie? Odwiedź sklep terrarystyczny.
Read more >>

Góry Stołowe - pierwsze z bardziej znanych rejonów wypoczynkowych

Posted on 25/01/2020 7:46am
widok na Góry Stołowe
Author: Yadis
Source: http://www.flickr.com
Jednym z bardziej popularnych turystycznych regionów w południowej części naszego kraju są Góry Stołowe. Przez wielu uznawane są za najwspanialsze polskie góry, dlatego że posiadają rzadko widzianą płytową budowę, a dodatkowo przepiękne formacje skalne, których jest tam pełno. Spory obszar Gór Stołowych jest jednym z większych powierzchniowo obszarów chronionych, który obejmuje swym zasięgiem ponad 60 kilometrów obszaru.
Read more >>

Chcesz zagwarantować dzieciakom fajną rozrywkę? Spektakl okaże się ciekawą alternatywą

Posted on 25/01/2020 7:33am
teatr
Author: Cultura Gijon
Source: http://www.flickr.com
Dzieci są ciekawe świata, dzięki czemu często nie są w stanie dłużej usiedzieć na miejscu oraz wciąż poszukują nowych rozrywek. Dość trudno zająć je jakąś atrakcją lub organizować im czas. Mimo to powinno się wychodzić z dziećmi na przeróżne wydarzenia kulturalne zaplanowane z myślą o nich, gdyż to doskonale wpływa na ich rozwój i poszerza ich horyzonty.
Read more >>

Jeżeli pragniemy dużej dozy odpoczynku na wolnym powietrzu wtedy stosowna będzie dla nas jazda konna

Posted on 25/01/2020 7:33am
konie na polanie
Author: Nick
Source: http://www.flickr.com
Jak wiadomo nie do przecenienia jest spędzanie naszego wolnego czasu na świeżym powietrzu, w szczególności w zgodzie z naturą, czyli na przykład chodząc albo bawiąc się ze zwierzętami. Naukowcy już kiedyś dotarli do wniosku, że tego rodzaju spędzanie czasu może w zdecydowany sposób polepszyć nam humor i nadto może nam wesprzeć w licznych dolegliwościach, które mogą pojawić się w naszym życiu.
Read more >>

Polskie morze - dobre miejsce na wakacje?

Posted on 23/01/2020 7:15pm
morze bałtyckie
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
W dzisiejszych czasach Ziemia stoi dla nas otworem. Jesteśmy w stanie wybrać się na wyprawę na drugi jej kraniec, bez przymusu odkładania na to przez całe życie. Niedrogie linie lotnicze nas rozpieszczają, południowoeuropejskie kurorty są na wyciągnięcie reki, w ciągu kilku godzin można się tam dostać, w kwocie dwustu złotych. Lecz nie każdy chce latać w przestworzach, nie każdy również lubi skwar i ciepłą wodę w morzu. Mimo tych wszelkich udogodnień, nadal rzesze Polaków udają się co roku nad nasze morze. Na czym polega jego popularność?
Read more >>

Ogród to miejsce, w którym przyjemnie możemy spędzać czas? Warto o tym pamiętać i z takich możliwości korzystać

Posted on 19/01/2020 7:25am
Karma dal psa
Source: www.zwierzakowo.pl
Dobrze jest mieć jakieś hobby, choć by było one dosyć mało skomplikowane. Tego typu zajęcie nawet nie musi być na swój sposób specjalnie wyszukane, ponieważ najlepsze hobby to te, przez które czujemy się zdrowo oraz komfortowo. Za jego pomocą możemy odżyć po ciężkim dniu pracy i odczuć, że życie ma sens. Sporo ludzi posiada właśnie takie zainteresowanie, a często jest nim ogród. Może to się wydać nazbyt proste, niektórym nawet nie podejdzie to pod definicję hobby, lecz prawdą jest, iż pielęgnowanie ogrodu to sporo zadań do wykonania, lecz także wielka przyjemność.
Read more >>

Jak szuka się miłości przez internet. Lektura obowiązkowa dla wszystkich singli

Posted on 18/01/2020 7:59am
randka
Author: Isengardt
Source: http://www.flickr.com
Niewiasty są o wiele bardziej narażone na niebezpieczne sytuacje, które wynikają z randek z płcią przeciwną. A flirt z facetem zapoznanym przez internet z pewnością do całkiem bezpiecznych nie przynależy, przynajmniej na samym początku tworzenia się związku. Przesądzającym momentem bywają przecież pierwsze spotkania, na które należy umawiać się w tłumnych miejscach publicznych. Niektórzy radzą nawet, aby kobieta udawała się na takie rendez-vous z dobrą kumpelą, która po kilku momentach szybko się ulotni.
Read more >>

Jak przygotować ciekawą imprezę z przyjaciółmi? Sprawdź na co zwrócić uwagę

Posted on 18/01/2020 7:52am
impreza
Author: AJ LEON
Source: http://www.flickr.com
Sobotnie wieczory każdy z nas lubi spędzać w inny sposób. Jedni lubią spędzać je przy dobrym filmie, inni czytając książki, jeszcze inni na imprezach. Są też tacy, dla których jest to najlepsza okazja, by spotkać się z przyjaciółmi. Jednak nie lubią oni hucznych imprez, preferują bardziej kameralne przyjęcia, chociażby w domu, przy piwie czy lampce wina i z jakimś ciekawym zajęciem.
Read more >>

Potrzeba popatrzeć jak działa obroża elektryczna dla psa

Posted on 15/01/2020 7:40am
obroża elektryczna dla psa
Author: Stefan Muth
Source: http://www.flickr.com
Gdy mamy duży obszar, który nie będzie do końca ogrodzony, to z pewnością zależy nam, żeby nasz pies, nie biegał poza wskazany przez nas teren. To okazuje się być realne do osiągnięcia, gdy tylko wprowadzimy odpowiednie środki zaradcze.


Czy sprawdzi się u nas pastuch dla psa?


Warto wiedzieć, że przy zastosowaniu odpowiednich środków, jesteśmy w stanie nauczyć psa działań, które są przez nas preferowane.
Read more >>

Na którą karmę dla psa się zdecydować?

Posted on 14/01/2020 7:25am
superzoomarket.pl
Dbać należy zarówno o rasowe psy, jak i o te mieszanych ras. Jest lub powinien być tego świadomy każdy właściciel czworonoga. Producenci wciąż wychodzą do swoich klientów z niezwykle zróżnicowaną ofertą. Na stronie www można złożyć zamówienie na pożywienie takie jak karma weterynaryjna. Jest ona przeznaczona specjalnie dla psa, jednak są także dostępne karmy weterynaryjne dla kotów. Wśród rozbudowanej oferty firmy znaleźć można specjalistyczne karmy dla zwierząt chorych oraz uczulonych na niektóre substancje, których dieta musi być dopracowana z dużą dokładnością.
Read more >>

Kup coś w stolicy kraju

Posted on 14/01/2020 7:22am
Zakupy internetowe
Author: podoboq
Source: http://www.flickr.com
Jeśli mamy zamiar robić porządne zakupy to rzeczywiście warto pojechać do Warszawy. W każdej stolicy każdego państwa jest wiele sklepów, gdzie naprawdę możemy zaopatrzyć się we wszystko, co potrzebne, ale również we wszelkiego rodzaju zbytki. Nasza stolica jest identyczna. Dlatego zakupy w Warszawie to idealny sposób na odreagowanie stresu i kupienie wszystkich niezbędnych rzeczy.
Read more >>

Jakiego typu nocleg to dobry wybór na długi weekend?

Posted on 11/01/2020 7:37am
plaża
Author: Jörg Schubert
Source: http://www.flickr.com
Polska ustawa zapewnia, że pierwszy i trzeci maja każdego roku są dniami wolnymi od obowiązków zawodowych. Pierwszego maja to dzień Święta Pracy, w Polsce uznanym jako święto państwowe od 1950 roku. W tym roku na ten dzień przypada jednocześnie dziesiąta rocznica wstąpienia naszego kraju do Unii Europejskiej. Z kolei trzeci maja to święto państwowe którego obchody przypadają w rocznicę ustanowienia Konstytucji Trzeciego Maja ówczesnej Rzeczypospolitej Obojga Narodów. W drugi dzień tego miesiąca wypada święto określane Dniem Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, lecz nie jest on dniem wolnym od obowiązków zawodowych .
Read more >>

Plusy spędzania czasu na świeżym powietrzu

Posted on 08/01/2020 8:22am
Piknik na łonie natury
Author: Daniel Glifberg
Source: http://www.flickr.com
W dawnych czasach całe rodziny spędzały dużo czasu poza domem. Organizowane były rodzinne wycieczki, pikniki i aktywności fizyczne, które nie tylko przyjemnie wypełniały weekendy, ale i były bardzo dobre dla zdrowia. Obecnie, bez względu na wiek, sporą ilość wolnego czasu czasu spędzamy przed komputerem – nie jest to ani dobre dla zdrowia, ani ciekawe.
Read more >>

Nowoczesne metody polepszania sprawności poszczególnych pojazdów

Posted on 07/01/2020 7:48am
Audi tuning
Author: Farrell Small
Source: http://www.flickr.com
Miłośnicy motoryzacji mają pojęcie o tym, że jeżeli będą chcieli, aby ich samochód odznaczał się znacznie lepszymi właściwościami to muszą go oddać w ręce ekspertów, którzy za pośrednictwem komputera zadbają o to, by konkretny pojazd zaprezentował się doskonale. Tak innowacyjne techniki ulepszania działania konkretnych aut będą aż czymś wymaganym do wykonania przy określonych modelach samochodów.
Read more >>

Czy istnieją jakieś niezawodne sposoby na udany wieczór z bliską osobą? Co może sprawdzić się na wyjątkową okazję?

Posted on 05/01/2020 7:47am
spotkanie w restauracji
Author: Franklin Heijnen
Source: http://www.flickr.com
Czasem jest tak, że chcemy przygotować wyjątkowy wieczór dla bliskiej nam osoby. Z reguły mężczyźni chcą zaskoczyć czymś swoją partnerkę, ale kobiety też nieraz chcą zaplanować prezent przykładowo z okazji urodzin ukochanego. W tych chwilach zachodzimy w głowę jak spędzić ten wyjątkowy czas wspólnie oraz co zaplanować ażeby osoba, dla której staramy się zrobić niespodziankę, była pozytywnie zaskoczona. Czy istnieją jakieś niezawodne sposoby na udane spotkanie?
Read more >>