Zwierzaki

Czytaj porady i artykuły poświęcone zwierzakom - kotom i psiakom. Znajdziesz tutaj także porady dotyczące zagospodarowania ogrodu, aby zwierzaki mogły się swobodnie bawić.

Jaka powinna być smycz dla yorka i czego należy się strzec przy jej kupnie?

Posted on 15/05/2018 9:31am
kot - perspektywa
Author: onnola
Source: http://www.flickr.com
Dla większości osób swoistą smyczą jest telefon komórkowy, psy cały czas zadowala smycz tradycyjna lub, co oczywiście nie jest w najmniejszym wypadku polecane, łańcuch.


Jednak niełatwo sobie wyobrazić dorosłego psiaka, którego wysokość sięga 20-30 centymetrów uwiązanego do jakiegokolwiek łańcucha czy też choćby tradycyjnej smyczy.
Read more >>

Brit karma dla psa to najlepsze co mamy szansę kupić

Posted on 12/05/2018 4:21am
pies
Author: DragonLord878
Source: http://www.flickr.com
Kiedy przypatrzymy się temu wszystkiemu, co okazuje się być nam oferowane, to szybko się przekonamy, że do wyboru posiadamy wiele różnorakich karm, które możemy dawać swojemu zwierzakowi.
Read more >>

Dzisiejszy wachlarz artykułów zoologicznych jest podzielony nawet z uwzględnieniem ras

Posted on 04/05/2018 10:20am
Pies, Shi-Tzu
Author: JakeCop
Source: http://www.sxc.hu
Właściciele zwierząt wszelkiej maści mają teraz bardzo ułatwione zadanie. Życie hodowcy nie zmusza już do tak wielkich nakładów pracy oraz czasu, jak jeszcze kilkanaście lat wstecz. Zarówno opieka nad zwierzakami jak też ich wyżywienie są o wiele łatwiejsze dzięki wielkiej ilości punktów zoologicznych, posiadających tak bogaty asortyment produktów dla klientów, jaki tylko można sobie wyobrazić.
Read more >>

Zadbaj o swoją posiadłość, opanuj niesfornego psa

Posted on 04/05/2018 10:20am
zboża
Source: pixabay.com
To zaiste piękna chwila, w której wprowadzamy się do swojego domu. Naszą radość dopełni piękny oraz grzeczny psiak. Mało kto wszakże wie, iż z początku niepozorne szczeniaczki mogą być prawdziwymi szkodnikami.
Read more >>

W dzisiejszych czasach niektórzy coraz świadomiej podchodzą do spraw związanych ze zdrowiem swoim i swojej rodziny

Posted on 04/05/2018 10:20am
wycieczki
Author: Wawel Service
Ryby są bardzo zdrowe i wie pewnie o tym każde dziecko. Jeżeli chcemy ograniczyć spożywanie zwierzęcego mięsa, to wydaje się to możliwe, ale mimo wszystko powinniśmy się ze sto razy zastanowić czy należy to robić również z rybami.


Zrozumienie tego, jak możemy pożytecznie wpływać na własne zdrowie zwiększa się u coraz liczniejszej grupy rodaków z każdym rokiem.
Read more >>

Potrzeba popatrzeć jak działa obroża elektryczna dla psa

Posted on 24/04/2018 4:55pm
obroża elektryczna dla psa
Author: Stefan Muth
Source: http://www.flickr.com
Kiedy posiadamy wielki teren, który nie okazuje się być w całości ogrodzony, to z pewnością zależy nam, żeby nasz pies, nie wybiegał poza wskazany przez nas teren. To jest możliwe do uzyskania, jeśli jedynie wprowadzimy dobre środki zaradcze.


Czy spoglądaliśmy jak funkcjonuje pastuch elektryczny dla psa?


Należy wiedzieć, że przy wykorzystaniu właściwych środków, jesteśmy w stanie nauczyć psa zachowań, które są przez nas preferowane.
Read more >>

Akcesoria militarne można kupić przez internet

Posted on 19/04/2018 9:40am
Siatka maskująca
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Nowoczesne latarki czołowe, w porównaniu z wcześniejszymi wariantami są lekkie i bardzo skuteczne. Nawet przy zasilaniu dwiema małymi bateriami, czołówka może świecić nieprzerwanie przez kilkadziesiąt godzin. Tak wysoką wydajność zdobyto przez użycie oszczędnych źródeł oświetlenia i pełniejsze zastosowanie energii elektrycznej baterii.
Read more >>

Preparaty na kleszcze dla psa zawsze warto trzymać w domu

Posted on 18/04/2018 7:51pm
pies
Author: jannok
Source: http://www.flickr.com
O swojego pupila powinniśmy jak najlepiej troszczyć się

Kiedy pragniemy mieć psa, to musimy na początku zastanowić się, co będzie nam niezbędne do jego prawidłowej pielęgnacji oraz rozwoju. Tylko wtenczas będziemy w stanie zaznaczyć, czy będzie nas na niego stać oraz co więcej, tylko wówczas będziemy odpowiednio przyszykowani, by pod naszym dachem pojawił się jakiś pupil - dbaj o swojego zwierzaka . Koniecznie warto tu również zaznaczyć, że nie wszystko będzie dobre dla każdego psa, więc musimy się jeszcze zaznajomić z opisem danej rasy, nad którą się namyślamy, tak by posiadać gwarancję, że na pewno znamy wymagania naszego przyszłego podopiecznego.
Read more >>

Na którą karmę dla psa się zdecydować?

Posted on 14/04/2018 3:20am
superzoomarket.pl
Troszczyć się trzeba zarówno o rasowe psy, jak i o te rasy mieszanej. Jest lub powinien być tego świadomy każdy właściciel czworonoga. Producenci nieustannie wychodzą do swych klientów z niesamowicie zróżnicowaną ofertą. Na stronie internetowej możemy złożyć zamówienie na pożywienie takie jak karma weterynaryjna. Jest ona przeznaczona specjalnie dla psa, lecz są też dostępne karmy weterynaryjne dla kotów. Wśród bogatej oferty firmy znaleźć możemy specjalistyczne karmy dla zwierząt chorych lub uczulonych na niektóre substancje, których dieta musi być dopracowana z dużą dokładnością.
Read more >>

Właściwa temperatura to podstawa komfortowego życia gadów hodowanych w domowych warunkach. Warto o nią zadbać!

Posted on 13/04/2018 4:34pm
lampa grzewcza
Author: włodi
Source: http://www.flickr.com
Na pewno każdy z nas ma w gronie swoich najbliższych znajomych jakiegoś entuzjastę zwierząt. Niezależnie od tego, czy osoby te bezbrzeżnie kochają psy, podziwiają niezależność swoich kotów czy namiętnie przyglądają się małym mieszkańcom klatek i terrariów, łączy je jedno - olbrzymie przywiązanie i chęć zapewnienia swoim zwierzakom wszystkiego, co najlepsze.
Read more >>

Domowy pupil – jak dbać o zwierzę i czym współcześnie najlepiej kierować się w czasie podejmowania decyzji o jego posiadaniu?

Posted on 06/04/2018 2:46pm
Niestety, schroniska są zalewane psami i kotami, które nie posiadają domów. Niekiedy, powodem takiego stanu rzeczy jest fakt, że posiadacze zwierząt, zanim sprawili sobie pupila, nie przeanalizowali podobnej decyzji. Później zrozumieli, że zwierze potrzebuje opieki, która ich przerasta. Z tego względu, jeżeli myśli się o psie, kocie lub chomiku, przede wszystkim trzeba wszystko naprawdę dokładnie przemyśleć. Co konieczne należy wziąć pod uwagę? Read more >>

W jaki sposób działa obroża szkoleniowa dla czworonoga?

Posted on 04/04/2018 10:49pm
pies z założoną obrożą
Author: Javcon117*
Source: http://www.flickr.com
Obroża ćwiczebna jest w większości wypadków przyrządem elektrycznym (aczkolwiek zdarzają się też obróżki zapachowe lub ultradźwiękowe). Korekta zachowania zwierzaka (ukaranie psiaka) następuje z reguły poprzez wysłanie do elektrycznej obróżki polecenia podania impulsu korygującego. Fakt ów budzi wiele niesłusznych buntów wobec tresury powyższym przyrządem. Warto zaznaczyć, iż nie ma on na celu wyrządzania bólu psom!
Read more >>

Czy zaciekawi nas pastuch elektryczny dla psa?

Posted on 04/04/2018 4:46pm
Purina
Author: Arek Olek
Source: http://www.flickr.com
Kiedy mamy pieska i chcemy, aby wykonywał on określone polecenia, a przede wszystkim, by nie wybiegał poza obszar własnej posesji, to musimy przeznaczyć dużo godzin, by go tego nauczyć.
Read more >>

Nowoczesne metody polepszania sprawności poszczególnych pojazdów

Posted on 03/04/2018 10:18am
Audi tuning
Author: Farrell Small
Source: http://www.flickr.com
Wielbiciele motoryzacji mają pojęcie o tym, że jeśli będą chcieli, żeby ich samochód odznaczał się znacznie lepszymi parametrami to powinni go oddać w ręce ekspertów, jacy za pośrednictwem komputera zadbają o to, by konkretny pojazd zaprezentował się doskonale. Takie nowoczesne metody polepszania sprawności poszczególnych pojazdów są aż obowiązkowe do przeprowadzenia przy niektórych modelach aut.
Read more >>