Zwierzaki

Czytaj porady i artykuły poświęcone zwierzakom - kotom i psiakom. Znajdziesz tutaj także porady dotyczące zagospodarowania ogrodu, aby zwierzaki mogły się swobodnie bawić.

Hodowla zwierzęcia - wymagające wyzwanie

Posted on 29/11/2016 8:34am
Królik miniaturowy
Author: Marcin Moga
Source: http://www.flickr.com
Wiele osób ma współcześnie zwierzęta domowe. Z pewnością można bez żadnych badań stwierdzić, iż większość ma szczeniaka albo kota. Jednakże wiele jest także takich osób, jakie nie cenią puszystego futerka, tylko decydują się na zwierzę jakie nie należy do ssaków.
Read more >>

Właściwa temperatura to podstawa komfortowego życia gadów hodowanych w domowych warunkach. Warto o nią zadbać!

Posted on 30/09/2016 9:45am
lampa grzewcza
Author: włodi
Source: http://www.flickr.com
Zwolenników zwierząt nie brakuje. Niezależnie od tego, czy osoby te bezgranicznie kochają psy, podziwiają grację swoich kotów czy pasjami obserwują życie małych mieszkańców klatek i terrariów, łączy je jedno - ogromna miłość i chęć zapewnienia swoim pupilom wszystkiego, co najlepsze.
Read more >>

Hodujesz gołębie? Zobacz, jak możesz sprawić, że będzie im się żyło lepiej!

Posted on 31/08/2016 11:00am
czas
Author: Beachy
W współczesnych czasach właściwie każdy człowiek ma swoje hobby. Okazuje się, iż coraz bardziej modne staje się hodowanie różnego rodzaju zwierząt, na przykład gołębi. Jeżeli już masz swe ptaki, wówczas niewątpliwie wiesz na ich temat naprawdę dużo, jednak jeśli dopiero zaczynasz przygodę z tymi pięknymi ptakami, wówczas nasz artykuł bez wątpienia powinien Cię zainteresować.


Odpowiednie odżywianie gołębi
Read more >>

Atrakcyjne propozycje spędzania wolnego czasu - atrakcyjne hobby

Posted on 08/08/2016 9:27am
zima
Author: Wolfgang Lonien
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas ma jakieś hobby, jakie zdoła rozwijać w wolnych chwilach. Wskazane jest mieć coś, co nas odpręża, zezwala odprężyć się od pracy i obowiązków domowych, a także oddziałuje na rozwijanie naszych zdolności. Poniżej prezentujemy parę pomysłów na fascynujące spędzanie wolnego czasu.
Read more >>

Nudzi mi się, czyli jak odnaleźć niezawodny sposób na zabicie nudy

Posted on 01/08/2016 7:13am
rozmowy z katem
Author: liketearsintherain's buddy icon
Source: www.flickr.com
W dzisiejszych czasach każdy człowiek obcuje z wieloma sygnałami pobudzającymi zmysły. media i naturalnie literatura to czynniki, które dostarczają nie tylko istotnych informacji, ale również wpływają na strefę doznań i emocji.
Read more >>

Karmy weterynaryjne dla kotów potrzeba nabywać

Posted on 29/07/2016 1:45pm
karmy weterynaryjne dla kotów
Author: cliff1066
Source: www.flickr.com
Kiedy posiadamy jakieś niepewności odnośnie tego, jak musimy żywić naszego czworonoga, albo jak się nim zająć, to musimy udać się na konsultację do weterynarza. To on będzie w stanie zaoferować nam odpowiednie rozwiązania, tak abyśmy mogli okazać się być spokojni o naszego pupila.
Read more >>

Harney & sons to producent świetnej jakości herbatę

Posted on 01/07/2016 1:27pm
herbata
Author: Matthias Ripp
Source: http://www.flickr.com
Gdy kochamy spożywać kawę albo herbatę, to warto dbać o to, abyśmy pod ręką zawsze mieli sporo ich gatunków, ponieważ wtedy wszystko będziemy mogli dobrać do własnego samopoczucia. Im więcej ich rodzajów poznamy, tym łatwiej będzie odpowiedzieć, co będzie nam bardziej pasowało
. Read more >>

Chcesz zagwarantować dzieciakom fajną rozrywkę? Spektakl okaże się ciekawą alternatywą

Posted on 21/06/2016 4:23pm
teatr
Author: Cultura Gijon
Source: http://www.flickr.com
Dzieci są ciekawe świata, przez co często nie mogą dłużej usiedzieć na miejscu i ciągle poszukują nowych rozrywek. Dość trudno zainteresować je jakąś zabawą lub zorganizować im czas. Pomimo to warto wychodzić z dziećmi na przeróżne wydarzenia kulturalne stworzone z myślą o nich, ponieważ to doskonale wpływa na ich rozwój oraz poszerza ich horyzonty.
Read more >>

To wyjątkowe uroczystości, zatem niezbędne będą gustowne zaproszenia - można je kupić albo zrobić

Posted on 17/06/2016 12:09pm
Zaproszenie na ślub
Author: Aneta Garbowska
Source: abcslubu.pl
Są takie uroczystości, które chce się świętować wyjątkowo elegancko. Bezsprzecznie zalicza się do nich wesela oraz dzień Pierwszej Komunii. Niejednokrotnie przy tej okoliczności organizuje się mniejsze albo znaczniejsze przyjęcia, na które trzeba sprosić gości. Najlepiej zrobić to w ładnej formie, wręczając zaproszenia.
Read more >>

Strzelanie z wiatrówki a także hodowla zwierząt - czyli ciekawe zainteresowania

Posted on 15/06/2016 10:47am
kobieta czytająca książkę
Author: Jonathan Petit
Source: http://www.flickr.com
Posiadanie swojego hobby to ogromnie dobra, korzystna rzecz, dzięki jakiej w wolnym czasie nie musimy zanudzać się oraz siedzieć przed telewizorem lub kompem. Hobby zezwala nam rozwijać swe zainteresowanie, odkryć atrakcyjną pasję i dowiadywać się nowiusieńkich rzeczy o świecie, bez ustanku się uczyć oraz rozwijać.
Read more >>

Co możemy kupić w lokalnej aptece?

Posted on 14/06/2016 4:16pm
apteka
Author: weisserstier
Source: http://www.flickr.com
Kiedy decydujemy się na kupno mieszkania, patrzymy na kwotę za metr kwadratowy, metraż oraz lokalizację, w której przyjdzie nam funkcjonować. Chcemy także zasięgnąć informacji czy w tej okolicy są dostępne konkretne usługi. Dobrze jest bowiem mieć wszystko w jednym miejscu, dzięki czemu unikniemy straty czasu który musielibyśmy poświęcić na szukanie sklepów czy restauracji w innym miejscu w naszym mieście.
Read more >>

Zakupy - remedium na poprawę nastroju? Damski sposób na gorszy dzień.

Posted on 14/06/2016 12:05pm
zakupy
Skutecznym kobiecym sposobem na chandrę są oczywiście zakupy. Poprawianie sobie samopoczucianowymi butami lub torebkami nie jest zapewne rozwiązaniem przyjaznym dla portfela, ale na pewno działa i umożliwia chociaż na chwilę zapomnieć o mniej istotnych czy większych problemach. Szczególnie, gdy zakupy przez internet stały się tak przyjemne i przekonało się do nich mnóstwo osób.
Read more >>

Ciekawe gadżety i nowinki techniczne dla przeciętnego posiadacza notebooka

Posted on 14/06/2016 8:47am
gracz gier komputerowych
Author: Sarah Joy
Source: http://www.flickr.com
Przeciętny posiadacz PC-ta nie ma szczególnych wymogów dotyczących sprzętu. Wykorzystuje go jako podstawowe urządzenie służące do korzystania z Internetu, komunikacji czy relaksu. Sporą popularnością cieszą się obecnie notebooki. Są bardzo mobilne, można je łatwo wziąć ze sobą w podróż, więc na pewno zadowolą prawie każdą osobę.
Read more >>

Wyjazd w nieustalone miejsce może być wygodny i przyjemny

Posted on 30/05/2016 9:48am
Biwak na blaży
Author: Frontierofficial
Source: http://www.flickr.com
Wczasy z najbliższymi wcale nie muszą być nudne. Zamiast wyjeżdżać w znane nam znakomicie miejsca, w których jesteśmy w każdym roku, warto czasami wypróbować coś nowego, co sprawi nam większą radość oraz zagwarantuje przeżycie niezwykłej przygody.
Read more >>

Polskie morze - dobre miejsce na wakacje?

Posted on 25/05/2016 10:04am
morze bałtyckie
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
We współczesnych czasach Ziemia stoi dla nas otworem. Jesteśmy w mocy udać się na wycieczkę na drugi jej kraniec, bez przymusu oszczędzania na to przez całe życie. Niedrogie linie lotnicze nas rozpieszczają, śródziemnomorskie kurorty są na wyciągnięcie dłoni, w trakcie trzech godzin możemy się tam znaleźć, w cenie kilkuset złotych. Jednak nie każdy chce latać w przestworzach, nie każdy także preferuje upały i letnią wodę w morzu. Mimo tych wszelkich udogodnień, wciąż rzesze Polaków udają się co roku nad bałtyckie morze. Na czym polega jego popularność?
Read more >>