Zwierzaki

Czytaj porady i artykuły poświęcone zwierzakom - kotom i psiakom. Znajdziesz tutaj także porady dotyczące zagospodarowania ogrodu, aby zwierzaki mogły się swobodnie bawić.

Jaka winna być właściwa smycz dla yorka i gdzie można by szukać w wypadku wymagania kompetentnej pomocy?

Posted on 18/01/2018 11:18am
zwierzęta - obrazeczek
Author: Platforma Obywatelska RP
Source: http://www.flickr.com
Obywatele rozdzielają się na tych, jacy preferują kotki lub psiaki. Dla mnóstwa osób najlepszym druhem osoby ludzkiej jest jednak psiak. Jest tak od bardzo długiego czasu, choć należy uznać, że i koty posiadają mnóstwo swoich pasjonatów chociażby przeto, iż są ciche oraz w pewnych rzeczach w większym stopniu nie wymagające obsługi.
Read more >>

Jaka powinna być smycz dla yorka i czego należy się strzec przy jej kupnie?

Posted on 18/01/2018 11:18am
kot - perspektywa
Author: onnola
Source: http://www.flickr.com
Dla większości osób swoistą smyczą jest telefon komórkowy, psy cały czas zadowala smycz popularna albo, co naturalnie nie jest w żadnym razie zalecane, łańcuch.


Wszakże niełatwo sobie wyobrazić dorosłego psiaka, którego wysokość dosięga 20-30 centymetrów uwiązanego do jakiegokolwiek łańcucha czy choćby tradycyjnej smyczy.
Read more >>

Zadbaj o swoją posiadłość, opanuj niesfornego psa

Posted on 18/01/2018 11:18am
zboża
Source: pixabay.com
To bardzo doniosła chwila, kiedy wprowadzamy się do własnego domu. Naszą przyjemność dopełni piękny oraz posłuszny pies. Mało kto jednak zdaje sobie sprawę, iż z początku niewinne szczeniaczki mogą stać się najprawdziwszymi szkodnikami.
Read more >>

Czy zaciekawi nas pastuch elektryczny dla psa?

Posted on 18/01/2018 11:18am
Purina
Author: Arek Olek
Source: http://www.flickr.com
Jeśli mamy pieska oraz pragniemy, by wykonywał on pewne komendy, a przede wszystkim, żeby nie wychodził poza obszar naszej posesji, to trzeba poświęcić dużo czasu, by go tego nauczyć.
Read more >>

W jakich okolicznościach nowoczesna elektroniczna obroża może okazać się przydatna?

Posted on 18/01/2018 11:18am
pies
Author: Scott Akerman
Source: http://www.flickr.com
Czy wiesz, że w dzisiejszych czasach różne nowości technologiczne zawitały także do tego typu dziedziny jak kynologia? Są specjalne nowoczesne obroże, które nie tylko bardzo ułatwiają przy tresowaniu psiaka, ale też sprawiają, że nie będziemy zmuszeni obawiać się, że psiak zniknął na zawsze w czasie jakiegoś dłuższego Spaceru.


Taka obroża elektroniczna to urządzenie, z jakim wcześniej należałoby naszego czworonożnego pupila poznać tak, żeby nie bał się nowego elektronicznego przyrządu.
Read more >>

W jaki sposób działa elektryczna obroża dla pieska?

Posted on 18/01/2018 11:18am
warsztaty
Author: Olger Fallas
Source: http://www.flickr.com
Przyrząd którym jest elektryczna obroża dla psiaka jest to alternatywa dla tych posiadaczów psów którzy z przeróżnych przyczyn nie mogą lub nie chcą skorzystać z fachowej pomocy tresera.
Read more >>

Produkty dla zwierząt – niewidoczne ogrodzenia dla psa

Posted on 18/01/2018 10:07am
pies
Author: Eamonn
Source: http://www.flickr.com
O posiadaniu czworonoga marzy mnóstwo osób, jednak nie wszyscy mają świadomość tego, iż pies czy kot to nie jedynie sympatyczny kompan oraz przyjaciel, ale również żywa istota, która wymaga systematycznego żywienia, częstych wyjść, a nierzadko drogiego leczenia. Wiele osób nabywa czworonogi pod wpływem impulsu, a w chwili pojawienia się ewentualnych przeciwności losu, pozbywa się go bez najmniejszych wyrzutów sumienia. Warto w związku z tym przed zakupem dobrze się zastanowić i przeanalizować wszelkie za i przeciw naszego wyboru.
Read more >>

W jaki sposób urządzić terrarium?

Posted on 18/01/2018 10:02am
kobiety na koniu
Source: flickr.com
opieka nad zwierzętami egzotycznymi jest bez wątpienia piękną lecz niesłychanie wymagającą pasją. Opiekując się zwierzakami bierzemy na siebie olbrzymią odpowiedzialność jak też musimy być na to przygotowani.


W zależności od zwierzątka które pragniemy pielęgnować musimy przedsięwziąć odpowiednie środki.
Read more >>

Jak teraz kupować znakomite i sprawdzone karmy dla psów

Posted on 18/01/2018 9:54am
sypialnia
Source: www.morguefile.com
Zakupienie doskonałej karmy dla swojego pupila nie bywa w obecnych czasach sprawą łatwą. Wymaga bowiem pewnej wiedzy od konsumenta, którą ten nie zawsze posiada. Aby najlepiej zakupić karmę, należy czasami poświęcić nieco czasu na przyjrzenie się etykiecie.
Read more >>

Karma brit zapewni im wszystko co konieczne

Posted on 18/01/2018 9:54am
szampon dla psów
Author: Thamy Cavassani
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli mamy kota oraz pragniemy, aby towarzyszył on nam jak najdłużej, to bez wątpienia musimy się przyjrzeć temu, w jaki sposób go karmimy. Im wyższej jakości materiały będzie otrzymywał, tym lepiej będziemy o niego dbali, a co się z tym wiąże, tym dłużej będzie on z nami mieszkał.


Czy należy inwestować w karmy weterynaryjne dla kotów?


Kiedy nie jesteśmy pewni, czy gwarantujemy naszemu kotu wszystkie konieczne składniki odżywcze, to obowiązkowo powinniśmy popatrzeć na to, które karmy weterynaryjne dla kotów są nam proponowane.
Read more >>

Brit karma dla psa to najlepsze co mamy szansę kupić

Posted on 18/01/2018 9:54am
pies
Author: DragonLord878
Source: http://www.flickr.com
Gdy przypatrzymy się temu wszystkiemu, co będzie nam proponowane, to szybko się przekonamy, że do wyboru posiadamy wiele różnych karm, które mamy szansę podać własnemu czworonogowi.
Read more >>

W dzisiejszych czasach niektórzy coraz świadomiej podchodzą do spraw związanych ze zdrowiem swoim i swojej rodziny

Posted on 18/01/2018 9:49am
wycieczki
Author: Wawel Service
Ryby są bardzo zdrowe i wie pewnie o tym niejedno dziecko. Jeśli chcemy wyeliminować spożywanie zwierzęcego mięsa, to wydaje się to możliwe, ale mimo wszystko powinniśmy się głęboko zastanowić czy należy to robić także z rybami.


Zrozumienie tego, jak jesteśmy w stanie pozytywnie wpływać na swoje zdrowie zwiększa się u coraz większej grupy rodaków z każdym rokiem.
Read more >>

Godne uwagi produkty dla kotów dostępne w sklepach internetowych

Posted on 17/01/2018 2:15pm
Kupno
Author: Reynaers
Source: Reynaers
Właściciele kotów nie powinni skarżyć się na brak karm o optymalnej jakości, które byłyby znakomite dla ich czworonogów. W optymalnie zaopatrzonych sklepach zoologicznych uda nam się znaleźć wiele interesujących produktów, w tym również specyfiki do zwalczania pcheł.
Read more >>

Karma brit premium ma to co niezbędne

Posted on 17/01/2018 2:15pm
zajęcia taneczne w studio
Author: Felix Padrosa Photography
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli decydujemy się na posiadanie jakiegoś czworonoga, to powinniśmy zrobić wszystko co w własnej mocy, by odpowiednio się on rozwijał i miał zagwarantowane wszystko co konieczne.
Read more >>