Zwierzaki

Czytaj porady i artykuły poświęcone zwierzakom - kotom i psiakom. Znajdziesz tutaj także porady dotyczące zagospodarowania ogrodu, aby zwierzaki mogły się swobodnie bawić.

Brit karma dla psa to najlepsze co mamy szansę kupić

Posted on 10/07/2020 8:00am
pies
Author: DragonLord878
Source: http://www.flickr.com
Jeśli przypatrzymy się temu wszystkiemu, co okazuje się być nam oferowane, to prędko się dowiemy, że do wyboru mamy dużo różnorakich karm, które mamy szansę podać własnemu pupilowi.
Read more >>

Jaka winna być właściwa smycz dla yorka i gdzie można by szukać w wypadku wymagania kompetentnej pomocy?

Posted on 08/07/2020 8:06am
zwierzęta - obrazeczek
Author: Platforma Obywatelska RP
Source: http://www.flickr.com
Obywatele dzielą się na tych, którzy wolą koty albo psy. Dla mnóstwa ludzi najlepszym druhem osoby ludzkiej jest jednak pies. Jest tak od bardzo długiego czasu, chociaż trzeba przyznać, iż i kotki mają wielu swoich zwolenników choćby przeto, iż są ciche oraz w niektórych sprawach bardziej bezobsługowe.
Read more >>

Właściwa temperatura to podstawa komfortowego życia gadów hodowanych w domowych warunkach. Warto o nią zadbać!

Posted on 08/07/2020 7:48am
lampa grzewcza
Author: włodi
Source: http://www.flickr.com
Miłośników zwierząt nie brakuje. Niezależnie od tego, czy osoby te bezgranicznie uwielbiają psy, podziwiają grację swoich kotów czy pasjami obserwują poczynania małych mieszkańców klatek i akwariów, łączy je jedno - olbrzymia miłość i pragnienie zapewnienia swoim podopiecznym wszystkiego, co najlepsze.
Read more >>

Hodujesz gołębie? Zobacz, jak możesz sprawić, że będzie im się żyło lepiej!

Posted on 07/07/2020 8:00am
czas
Author: Beachy
W dzisiejszych czasach praktycznie każdy człowiek ma swoje hobby. Okazuje się, iż coraz bardziej popularne staje się hodowanie różnego rodzaju zwierząt, przykładowo gołębi. Jeśli już masz swe ptaki, wówczas z pewnością wiesz na ich temat naprawdę dużo, jednak jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z tymi niesamowitymi ptakami, wtedy nasz artykuł oczywiście powinien Cię zainteresować.


Właściwe odżywianie gołębi
Read more >>

Jakiego rodzaju choroba gołębi pocztowych jest w najwyższym stopniu poważna? Czy jesteśmy w stanie ją wyleczyć? Jakie są rozwiązania?

Posted on 06/07/2020 7:57am
list pocztowy
Author: Sludge G
Source: http://www.flickr.com
Jak każde zwierzę, pocztowe gołębie są również podatne na różne choroby. Wiele z nich jest śmiertelnych, z wieloma jednak jesteśmy w stanie efektywnie walczyć. Jaka choroba jest najbardziej powszechna i jak możemy z nią walczyć? Najbardziej powszechna i najczęściej występująca jest trichomonoza, obok salmonellozy, należy do najbardziej niebezpiecznych chorób gołębi. Największy problem sprawia u młodych ptaków w momencie opuszczania przez nie gniazd oraz samodzielnego przyjmowania jedzenia. Leczona z niezbyt konkretną konsekwencją powoduje dosyć duże straty. Przy pierwszych objawach warto pamiętać, że najlepsze leki dla gołębi pocztowych mogą zmniejszyć późniejsze powikłania. Chorobę tego rodzaju wywołuje jednokomórkowy pierwotniak z rodziny wiciowców - co oznacza rzęsistek Trichomonas columbae.
Read more >>

Komfortowe domy nad Bałtykiem, jakie można zarezerwować przez cały sezon.

Posted on 03/07/2020 7:47am
morze
Author: Photographer Sergy
Source: http://www.flickr.com
Od kiedy jest możliwość zrobienia użytku z komfortowych kwater prywatnych nad Bałtykiem, które można zarezerwować na cały sezon przyjezdni o wiele pozytywniej oceniają wczasy spędzone nad polskim morzem. Wiedzą bowiem, że kiedy skorzystają z tej propozycji to będą mieli okazję znacznie lepiej się poczuć. I jeśli tylko ktokolwiek może sobie pozwolić na dłuższy urlop to bez dwóch zdań ma obowiązek go wykorzystywać.
Read more >>

Jak założyć domowe akwarium?

Posted on 02/07/2020 7:51am
żwiry kwarocwe
Author: touch and see
Source: http://www.flickr.com
Zakładanie akwarium nie jest takie trudne pod warunkiem, że nim przystąpimy do realizacji dobrze się do tego przygotujemy. Tak to jest z akwarystyką, iż aby wszystko działało sprawnie musimy zakładanie pierwszego akwarium podzielić na kardynalne etapy.


Pierwszym etapem jest rzecz jasna szczegółowe zaplanowanie.
Read more >>

Gratka dla wielu fanów muzyki - plakaty i obrazy uwielbianych idoli

Posted on 02/07/2020 7:51am
Author: RossinaBossioB
Dla wielu niezrozumiałe, dla innych osób całkiem naturalne. Co to jest miłość do ulubionej gwiazdy: aktora czy muzyka, jak daleko sięga granica tego uczucia, i czy można to traktować normalnie? Pewnie, ale w pewnym wieku może to przybrać ogromne rozmiary, wręcz histerii, nieograniczonego, bezkrytycznego uwielbienia. Do takiego kogoś nie docierają sygnały racjonalne, pojedzie za swoją gwiazdą wszędzie, będzie go zawsze bronić, tak jakby ta osoba była nieskazitelna.
Read more >>

Czas na super zdjęcia

Posted on 28/06/2020 7:53am
Fotograf
Author: OrniCosa
Source: http://www.flickr.com
Jeśli chcielibyśmy zrobić fajne zdjęcie powinniśmy trochę się postarać. Nie jest łatwo wykonać fotkę jakimś telefonem. Choć w naszych czasach może się zdawać, że wszyscy mogą być fotografami, to nie do końca tak się dzieje.
Read more >>

Domowy pupil – jak dbać o zwierzę i czym współcześnie najlepiej kierować się w czasie podejmowania decyzji o jego posiadaniu?

Posted on 25/06/2020 2:40pm
Niestety, schroniska są przepełnione psami oraz kotami, które nie posiadają domów. Czasem, powodem takiego stanu rzeczy jest fakt, że posiadacze zwierząt, zanim przygarnęli sobie pupila, nie przeanalizowali tej decyzji. Następnie zauważyli, że zwierze wymaga opieki, która ich przerasta. Z tego względu, kiedy myśli się o psie, kocie lub chomiku, w pierwszej kolejności trzeba wszystko naprawdę dokładnie przemyśleć. Co konieczne należy mieć na względzie? Read more >>

Obecnie coraz częściej mówi się o zdrowym jedzeniu oraz o produktach, które powinniśmy spożywać w dużych ilościach

Posted on 25/06/2020 2:38pm
oświetlenia
Source: flickr.com
Rodacy mają dosyć dużą tendencję do jedzenia mięs. Wynika to częściowo z naszej tradycji oraz z położenia geograficznego, w którym mieszkamy. Potrzebujemy więcej tłuszczów, gdyż zdarzają się u nas mroźne zimy.


Mimo tego iż dieta śródziemnomorska jest niebywale zdrowa, to aż tak dobrze nie zdaje egzaminu w naszym kraju.
Read more >>

Szukasz interesujących gier na konsole? Czytaj dalej

Posted on 20/06/2020 8:17am
gry
Author: Play Among Friends Paf
Source: http://www.flickr.com
Nie trzeba nawet szczególnie znać się na całej tej branży aby doskonale zdawać sobie sprawę z tego, że ogólnie pojęta komputerowa rozrywka stoi w chwili obecnej na bardzo wysokim poziomie rozwoju. Na pewno warto w takim razie zainteresować się tym nieco bardziej, bowiem związane z tym możliwości są tak duże, że dosłownie każdy z nas odszuka wśród nich coś, co pozwoli mu naprawdę dobrze się bawić.
Read more >>

Sklepy z karmami dla pupili

Posted on 20/06/2020 7:44am
Karma dla psów Acana
Source: www.zwierzakowo.pl
Sklep zoologiczny jest miejscem, w którym można dostać wszelkiego rodzaju akcesoria dla zwierząt. Są tam więc pokarmy dla psów, kotów i pozostałych zwierząt, terraria, legowiska, smycze i inne. Oprócz tego w większej części sklepów tego rodzaju sprzedawane są również żywe zwierzęta.
Read more >>

Szklarska Poręba - w którym miejscu się zatrzymać i co dobrze jest ujrzeć?

Posted on 19/06/2020 8:15am
Szklarska Poręba
Author: Motorrad-Presse.com
Source: http://www.flickr.com
Spędzając weekend bądź wakacje w Szklarskiej Porębie należałoby zrozumieć jej fascynującą historię. W mieście i okolicach jest sporo atrakcji turystycznych, jakie powinno się zobaczyć. Najciekawsze z nich są umiejscowione na Szlaku Walońskim oraz na Szlaku Ducha Gór.
Read more >>

Gdzie można kupić dobry sprzęt dla myśliwego?

Posted on 19/06/2020 8:15am
lorentki na polowanie
Author: per Corell
Source: http://www.flickr.com
Myśliwych ci u nas dostatek. Do kół łowieckich zapisuje się coraz więcej niewiast - Dian, duchownych a wiek właścicieli broni myśliwskiej określa szeroka rozpiętość. Upodobaliśmy sobie łowiectwo. Łowiectwo - nie myślistwo, dlatego, iż ten termin oznacza ochronę zwierząt, a celem myśliwych jest zachowanie różnorodności gatunków i właściwej populacji zwierząt leśnych. Ich zbyt duża ilość powoduje niestety spore szkody rolnikom i leśnikom, w związku z tym nieunikniona jest stała kontrola ich liczebności.
Read more >>

Masz własny serwis AGD? Popatrz na najnowszy program, który potrafi ułatwić Ci pracę!

Posted on 17/06/2020 7:50am
zwierzęta - fotka
Author: Helena Polak
Source: http://www.flickr.com
Jeśli prowadzisz własny serwis AGD, na pewno powinien zainteresować Cię nasz artykuł. Wykorzystanie najnowszych technologii jest niezwykle ważne właściwie w każdej branży, jednakże firmy związane ze świadczeniem takich nowoczesnych usług jak przykładowo naprawa AGD, oczywiście powinny być na bieżąco z najnowszymi technologiami. Jeśli ty także czujesz taką potrzebę, musisz zapoznać się z najnowszym programem dedykowanym specjalnie dla serwisantów AGD. Read more >>