Zwierzaki

Czytaj porady i artykuły poświęcone zwierzakom - kotom i psiakom. Znajdziesz tutaj także porady dotyczące zagospodarowania ogrodu, aby zwierzaki mogły się swobodnie bawić.

Nudzi mi się, czyli jak odnaleźć niezawodny sposób na zabicie nudy

Posted on 16/03/2018 8:34am
rozmowy z katem
Author: liketearsintherain's buddy icon
Source: www.flickr.com
W obecnych czasach niemal każdy człowiek obcuje z wieloma sygnałami pobudzającymi zmysły. Radio, telewizja, Internet, prasa i naturalnie literatura to czynniki, które dostarczają nie tylko istotnych wiadomości, ale również mają wpływ na sferę uczuć i emocji.
Read more >>

W jaki sposób działa elektryczna obroża dla pieska?

Posted on 14/03/2018 10:49am
warsztaty
Author: Olger Fallas
Source: http://www.flickr.com
Narzędzie którym jest elektryczna obroża dla czworonoga jest to alternatywa dla tych właścicieli psów którzy z różnych przyczyn nie mogą czy nie pragną skorzystać z fachowej pomocy tresera.
Read more >>

Potrzeba popatrzeć jak działa obroża elektryczna dla psa

Posted on 14/03/2018 10:49am
obroża elektryczna dla psa
Author: Stefan Muth
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli posiadamy wielki obszar, który nie będzie do końca ogrodzony, to bez wątpienia zależy nam, żeby nasz pies, nie biegał poza wyznaczony przez nas obszar. To okazuje się być możliwe do osiągnięcia, jeśli jedynie wprowadzimy właściwe środki zaradcze.


Czy przyda nam się pastuch dla psa?


Należy zaznaczyć, że przy zastosowaniu odpowiednich sposobów, jesteśmy w stanie nauczyć psa działań, które są przez nas preferowane.
Read more >>

W jakich okolicznościach nowoczesna elektroniczna obroża może okazać się przydatna?

Posted on 02/03/2018 10:21am
pies
Author: Scott Akerman
Source: http://www.flickr.com
Czy wiesz, że w obecnych czasach przeróżne nowinki technologiczne zawitały również do takiej branży jak kynologia? Są specjalne nowoczesne obroże, jakie nie tylko bardzo pomagają przy treningu psiaka, lecz także sprawiają, że nie będziemy zmuszeni bać się, że psiak zniknął na zawsze w czasie jakiegoś dłuższego Spaceru.


Taka obroża elektroniczna to narzędzie, z jakim wcześniej należy psa poznać tak, aby nie obawiał się nowego elektronicznego przyrządu.
Read more >>

Które akcesoria dla psów mają szansę nas zaciekawić?

Posted on 21/02/2018 7:38am
apartamentowiec
Author: Belgravia Polska
Source: Belgravia Polska
Kiedy mamy w mieszkaniu jakiegoś zwierzaka, to powinniśmy dbać o jego odpowiedni rozwój i o to, aby się u nas nie znudziły. Dlatego trzeba sprawdzić w jakie materiały musimy się zaopatrzyć, żeby okazać się być przekonanym, że własny zwierzak otrzymuje od nas wszystko co odpowiednie.


Czy zaznaczymy, które zabawki dla kotów będą najlepsze?


Powinno się powiedzieć, że do każdego czworonoga niezbędne są odpowiednie dodatki.
Read more >>

Akcesoria militarne można kupić przez internet

Posted on 20/02/2018 8:29am
Siatka maskująca
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Dzisiejsze latarki czołowe, w porównaniu z wcześniejszymi modelami są lekkie i ogromnie wydajne. Nawet przy zasilaniu dwiema małymi bateriami, czołówka jest w stanie świecić nieprzerwanie przez kilkadziesiąt godzin. Tak wielką wydajność uzyskano przez użycie oszczędnych źródeł oświetlenia i pełniejsze użycie energii elektrycznej bateryjek.
Read more >>

Domowy pupil – jak dbać o zwierzę i czym współcześnie najlepiej kierować się w czasie podejmowania decyzji o jego posiadaniu?

Posted on 18/02/2018 3:38pm
Niestety, schroniska są przepełnione psami oraz kotami, które nie posiadają domów. Czasem, powodem podobnego stanu rzeczy jest fakt, że posiadacze zwierząt, zanim kupili sobie pupila, nie przeanalizowali tej decyzji. Później zauważyli, że zwierze potrzebuje opieki, która ich przerasta. Z tego względu, gdy myśli się o psie, kocie lub chomiku, najpierw trzeba wszystko naprawdę dokładnie przemyśleć. Co konieczne należy mieć na uwadze? Read more >>

Własny wodny świat, czyli akwarium w swoim mieszkaniu. Zastanawiałeś się nad tym? To naprawdę wspaniały pomysł

Posted on 12/02/2018 4:23pm
akwarium
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu
Życie pozbawione naszych pupilów byłoby z pewnością pozbawione radości. Nie dość, że są one bardzo, rozumne i przepiękne, to jeszcze wzbogacają nasze życie ich zwierzęcą naturą. Pewną rzeczą jest to, że najlepszy związek ma się z psem czy z kotem, ale dobrze jest zdecydować się także na inne zwierzęta. Dobrą decyzją mogą być ryby. To dobre wyjście dla osób, które niekoniecznie liczą na przywiązanie i bliski kontakt, ale są bardziej obserwatorami. Ryby da się obserwować bez przerwy. Uspokajają i zachwycają.
Read more >>

Zaproszenia ślubne to niezwykle istotny detal w przygotowaniach do najpiękniejszego dnia.

Posted on 12/02/2018 4:23pm
Zaproszenie na ślub
Author: Aneta Garbowska
Source: abcslubu.pl
Zaproszenia ślubne to niezwykle istotny fragment w przygotowaniach do wielkiego dnia. Te idealne powinny być nie tylko gustowne i zachowane w znakomitym stylu, lecz także powinny przedstawiać osobowość Pary Młodej. Mnóstwo drukarni znakomicie rozumie nastawienia i wymagania swych Klientów i chętnie wychodzi im naprzeciw.
Read more >>

Spuszczele – w jaki sposób chronić drewno przed tymi owadami i jak sobie poradzić, kiedy spuszczele już zainfekowały budynek

Posted on 12/02/2018 4:23pm
spuszczele
Author: red.raleigh
Source: http://www.flickr.com
Spuszczele są jednym ze szkodników drewna, który może zagnieździć się tak samo w pojedynczych wyrobach drewnianych, jak też w całych budynkach, a wówczas zwalczanie spuszczela jest już zdecydowanie cięższe. Czym wyróżnia się ten owad oraz co robić, gdy dostrzeżemy jego obecność? Zacznijmy od tego, że spuszczele to jedne z najgroźniejszych szkodników, które zaliczają się do chrząszczy należących do rodziny kózkowatych. Atakują wyłącznie martwe drewno, a zatem takie, jakie było wycięte. Może to być zarówno drewno krajowe, jak i zagraniczne gatunki, na przykład modrzewie.
Read more >>