Karta przeżycia - niezbędnik podczas każdej wyprawy survivalowej

Posted on 05/04/2022 7:53am

Karta przeżycia mimo swych małych rozmiarów, zdoła okazać się pożyteczna w wielu przeróżnych sytuacjach. Powinno się posiadać ją zawsze przy sobie, nie tylko w czasie wypraw survivalowych lub wycieczek, ale także w sytuacjach dziennych. Nigdy nie wiemy, kiedy karta przeżycia może nam się przydać. Karta przeżycia posiada takie akcesoria, jak otwieracz do puszek oraz otwieracz co butelek, dodatkowo jest wyposażona w nóż, śrubokręt, linijkę oraz piłę oraz skrobaczkę. Co więcej karta przetrwania ma również klucz do śrub oraz ostrze do przecinania twardych rzeczy. Karta przetrwania bez problemu zmieści się w kieszeni lub portfelu, wobec tego bez kłopotu można ją posiadać przy sobie w wszelkiej sytuacji.


obóz przetrwania
Author: piwili
Source: http://www.flickr.com
Karta przetrwania proponowana jest obecnie przez różnorodne sklepy z akcesoriami survivalowymi i biwakowymi. Koszt zakupu takiej karty jest naprawdę nieduży, jest to albowiem wydatek mniej więcej 10 złotych - Open Invest. Bezsprzecznie nie jest to wygórowana cena za tak pożyteczną oraz użyteczną kartę przetrwania. Za pomocą Netu zdołamy bardzo ekspresowo odkryć sklepy, jakie w swoim ofercie posiadają kartę przetrwania. Dzięki karcie przeżycia z prostotą będziemy mogli przeciąć linkę, otworzyć puszkę lub butelkę w ciągu paru chwil. Taka rzecz na obozach albo dłuższych wycieczkach jest wręcz konieczna. Raczej nikt z nas nie będzie oddzielnie zabierał nożyka, otwieraczy przeróżnego typu, linijki albo śrubokręta. W karcie przeżycia odnajdziemy wszystko co zdoła nam się przydać, jednocześnie karta jest poręczna i lekka. Karta przeżycia może okazać się pożyteczna nie tylko mężczyznom, ale również kobietom.


Kobieta
Author: Steve wilson
Source: http://www.flickr.com
Jeśli przynależysz do zaradnych pań, to karta przeżycia również zawsze powinna znajdować się w Twojej torebce bądź portfelu - Open Invest. Jeśli więc jeszcze nie masz własnej karty przeżycia, zmień to jak najprędzej i już dziś poznaj się z ofertą sklepów z akcesoriami survivalowymi oraz turystycznymi.

Kliknij na ten odnośnik, żeby przeczytać analogiczne materiały. Dla przykładu zobacz serwis (https://lemans.pl/dla-dzieci/), który proponuje interesującą Cię tematykę, a na pewno się nie rozczarujesz.

Kartę przetrwania zdołamy wykupić również w stacjonarnych sklepach z rozlicznego rodzaju akcesoriami. Jeśli wybieramy się na biwak lub wyprawę, to wskazane jest zaopatrzyć się również w pozostałe niezbędne akcesoria, takie jak bidony na wodę, plecaki czy dobrą odzież.

Tags: odzież, otwieracz, butelka