Krótki opisy jednych z najpopularniejszych serii gier, czyli World of Warcraft i Wormsów.

Posted on 10/06/2022 7:54am

Gry komputerowe od dawna się cieszą ogromną popularnością, a następne wersje z utęsknieniem są wyczekiwane przez graczy. Przez minione lata powstało mnóstwo kultowych gier, które się doczekały wielu wznowień, a grają w nie zarówno gracze starsi wiekiem jak i znacznie młodsze pokolenia.
worms reloaded
Author: www.4taroty.pl


Janusz Opryński


Przykładowo przygody uroczych robaków, nazywanych Wormsami, zostały wymyślone już w 1994 roku i od tamtego czasu cieszą się ogromną popularnością. Następną ich odsłoną, także niezwykle dobrze przyjętą przez grających jest worms reloaded, daje ona wiele ciekawych broni w porównaniu z poprzednimi częściami.

Hej, sprawdź to (https://www.gorillacoffee.pl/), jeżeli jeszcze nie dotarła do Ciebie wiadomość o tej atrakcyjnej stronie a przekonasz się, że okaże się ona dla Ciebie bardzo interesująca.

Pośród miłośników strategii cały czas zainteresowaniem cieszy się kultowa już wow battlenet. Grają w nią setki tysięcy na całym świecie, łącznie z tym że organizowane są liczne zawody dla najlepszych zawodników.


Gra ta już w wersji standardowej daje całkiem spore możliwości. Gracz może się wcielić w jedną z licznych postaci, jaką będzie musiał później systematycznie rozwijać do kolejnych poziomów. Standardowo tych poziomów będzie sześćdziesiąt, lecz dostępne są dodatki, jakie nie tylko poszerzają same możliwości gry, ale też dają możliwość zdobywana kolejnych poziomów. Jeśli chodzi o world of warcraft cataclysm poziomów jest osiemdziesiąt (w najnowszym artykule), a poza tym grający dostają do dyspozycji kolejną klasę, czyli Death Knight.
Jeszcze większą ilość poziomów oferuje kolejny popularny dodatek, którym jest wow lich king - spędzam z wow lich king sporo czasu. Tu będzie ich aż 85, a poza tym pojawiają się dwie nowe rasy goblinów i Worgenów, ale również znacznej modyfikacji uległ sam świat, w którym gra się toczy.

Tags: gracz, gry, czas, sukces