Militaria przez internet – akcesoria do samoobrony

Posted on 03/03/2021 9:54am

W obecnych czasach niełatwo o atak w najmniej spodziewanym momencie. Dotyczy to zwłaszcza niebezpiecznych okolic, ale nie tylko. Jak się okazuje nawet bezpieczne miejsca nie pozostają wolne od napastników. Jak się zabezpieczać?
przekrój - muzyka
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Z jakiego powodu warto?


Produkty dedykowane do samoobrony mogą w istotnym stopniu zwiększyć nasze bezpieczeństwo.

Fascynuje Cię ten tekst? Jeżeli tak, to odwiedź źródło (http://www.stajniaiskra.pl/art/103/hotel-dla-koni.html) a odkryjesz tam interesujące informacje, które na długi czas zapamiętasz.

Napastnik często liczy na to, że w prosty sposób uda mu się zdobyć telefon, czy portfel, bo wystarczy jedynie odpowiednio zastraszyć swoją ofiarę - to właśnie dlatego tak często okazują się nimi kobiety. Niekiedy zdarza się, że skuteczne jest postawianie się złodziejowi, zwłaszcza jeżeli całe wydarzenie dzieje się w okolicy często uczęszczanej przez przechodniów. Napastnik wówczas boi się, że inna osoba może przeszkodzić mu w napadzie i dlatego rezygnuje. Niestety, zdarza się w praktyce i tak, że opór ze strony ofiary w praktyce budzi dodatkową agresję. Wtedy znacznie lepiej jest oddać pieniądze, telefon, czy inną wartościową biżuterię, bowiem przecież życie człowieka i zdrowie o wiele jest cenniejsze niż tego rodzaju przedmioty. Jeżeli natomiast okolica, w której mieszkamy bądź pracujemy nie jest bezpieczna, dobrze jest zadbać na własną rękę o swoje bezpieczeństwo i kupić gadżet, dzięki któremu będzie można się obronić.


odzwierciedlenie - muzyka
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Obrona przed przestępcąDługopis taktyczny Fisherpen to najlepszy przykład, że niewielkie nawet militaria mogą być bardzo funkcjonalne i przydatne. Potrzebujesz więcej informacji o długopisach taktycznych? Przedmiot ten wygląda jak zwykły długopis, ale w momencie zagrożenia staje się skutecznym narzędziem obrony – możemy za jego pomocą założyć dźwignię, albo uderzyć napastnika. Oprócz tego niektóre modele mają specjalną końcówkę, dzięki której zbijemy szybę.

Niemałą popularnością cieszy się również gaz pieprzowy. Z chwilą zagrożenia wystarczy go użyć, aby zaskoczyć przestępcę i zyskać czas na ucieczkę. Właśnie dlatego jest on, podobnie jak długopis taktyczny Fisherpen, bardzo skuteczny. To oczywiście przedmioty, które bez problemu zmieszczą się w kieszeni, dzięki czemu zawsze są pod ręką. Nawet jeśli liczyć będą się sekundy, w łatwy sposób będzie można go wyjąć i efektywnie obronić się przed groźnym napastnikiem. Tego typu gadżety możemy bez problemu zakupić w punktach proponujących militaria. -> Tego typu akcesoriów jest faktycznie dużo, dlatego nie powinniśmy mieć problemu z wybraniem konkretnego asortymentu.


Tags: kobiety, czas, sklep, tag_3y