Namiętność do muzyki może się różnie przejawiać. Niektórzy demonstrują ją ciuchami, inni inwestują w niesamowity sprzęt.

Posted on 29/04/2020 7:53am

Melomani żyją wśród nas. Dla wielu osób muzyka jest największą pasją, sposobem na życie i źródłem niesamowitych wrażeń. Młodsi entuzjaści muzyki najczęściej demonstrują swoje uwielbienie dla określonych gatunków poprzez wygląd zewnętrzny.
Auto
Author: Blowing Puffer Fish
Source: http://www.flickr.com


witryna sklepowa
Author: Viktor & Rolf
Source: Viktor & Rolf


Na pewno każdy z nas widział kiedyś wielbicieli metalu, rocka czy punka odzianych w typowe dla nich rzeczy: luźne czarne koszulki z nadrukowanymi nazwami zespołów lub okładkami ich płyt, dżinsowe spodnie, flanelowe koszule i ramoneski. W czasach szkolnych często widywaliśmy na koszulkach znajomych napis Nirvana, logo Metalliki, okładkę płyty Pink Floyd More czy symbol Iron Maiden - bonusy. Rzeczą, która również należała do standardowego ekwipunku amatorów ostrego grania był tzw. plecak kostka. Ten zielonkawy, płócienny, kwadratowy worek mówił wiele o upodobaniach muzycznych swojego właściciela, który zaraz po zakupie pieczołowicie ozdabiał go naszywkami z nazwami ulubionych kapeli. Rzeczą, bez której wizerunek fana metalu znacznie by ucierpiał, były także glany, czyli ciężkie sznurowane buty, doskonale sprawdzające się w czasie koncertów. Choć przeważająca większość miłośników wspomnianych gatunków muzyki z wiekiem porzuciła ten niezbyt praktyczny sposób ubierania, ich uwielbienie do mocniejszych kompozycji pozostało. Wielu z nich stać teraz na zakup lepszego sprzętu do słuchania ukochanych płyt z młodości. Odtwarzaczem, który robi niesamowitą karierę wśród melomanów jest Numark XDX 400.
Urządzenie to pozwala na odtwarzanie muzyki przechowywanej na płytach CD, nośnikach USB. Numark XDX 400 posiada system Anti-Shock, który sprawia, że jakiekolwiek wstrząsy nie oddziałują na jakość brzmienia - sporo więcej zobaczysz na www.

Tags: koncert, buty, zakup, życie