Namiętność do muzyki może się różnie przejawiać. Niektórzy demonstrują ją ciuchami, inni inwestują w niesamowity sprzęt.

Posted on 15/03/2022 7:18am

Melomani żyją wśród nas. Dla wielu osób muzyka jest największą pasją, sposobem na życie i źródłem niesamowitych wrażeń. Młodsi entuzjaści muzyki najczęściej demonstrują swoje uwielbienie dla określonych gatunków poprzez wygląd zewnętrzny.


Auto
Author: Blowing Puffer Fish
Source: http://www.flickr.com


witryna sklepowa
Author: Viktor & Rolf
Source: Viktor & Rolf


Na pewno każdy z nas widział kiedyś wielbicieli metalu, rocka czy punka odzianych w typowe dla nich rzeczy: luźne czarne koszulki z nadrukowanymi nazwami zespołów lub okładkami ich płyt, dżinsowe spodnie, flanelowe koszule i ramoneski. W czasach szkolnych często widywaliśmy na koszulkach znajomych napis Nirvana, logo Metalliki, okładkę płyty Pink Floyd More czy symbol Iron Maiden - bonusy. Rzeczą, która również należała do standardowego ekwipunku amatorów ostrego grania był tzw. plecak kostka. Ten zielonkawy, płócienny, kwadratowy worek mówił wiele o upodobaniach muzycznych swojego właściciela, który zaraz po zakupie pieczołowicie ozdabiał go naszywkami z nazwami ulubionych kapeli. Rzeczą, bez której wizerunek fana metalu znacznie by ucierpiał, były także glany, czyli ciężkie sznurowane buty, doskonale sprawdzające się w czasie koncertów. Choć przeważająca większość miłośników wspomnianych gatunków muzyki z wiekiem porzuciła ten niezbyt praktyczny sposób ubierania, ich uwielbienie do mocniejszych kompozycji pozostało. Wielu z nich stać teraz na zakup lepszego sprzętu do słuchania ukochanych płyt z młodości. Odtwarzaczem, który robi niesamowitą karierę wśród melomanów jest Numark XDX 400.
Urządzenie to pozwala na odtwarzanie muzyki przechowywanej na płytach CD, nośnikach USB.

Jeżeli zainteresował Cię prezentowany artykuł, wejdź też na ten odnośnik, ponieważ znajdziesz w nim podobny świeży materiał (https://sigma-chelm.pl/) - on także jest godny uwagi.

Numark XDX 400 posiada system Anti-Shock, który sprawia, że jakiekolwiek wstrząsy nie oddziałują na jakość brzmienia - sporo więcej zobaczysz na www.

Tags: koncert, buty, zakup, życie