Nowości dla psa - elektryczna obroża, bądź pastuch to naprawdę rewelacja!

Posted on 25/06/2018 1:12pm

Technika dzisiaj jest de facto rozwinięta , więc nikogo nie zadziwiają już ogólnie dostępne komórki czy laptopy.
Tymczasem wciąż tworzone są rzeczy, które jeszcze nie raz nas zaszokują i nie będziemy zdołali uwierzyć, iż coś tego typu ma miejsce w naszej rzeczywistości.


Teraz pragnęlibyśmy zaprezentować Ci jeden z hitów tego roku, który jeszcze nie jest tak bardzo widzialny na ulicach naszych miejscowości. Obroża elektryczna dla psa (https://sport-dog.pl/pl/c/Niewidzialne-ogrodzenie-dla-psa-DOGtrace/40) (obroża elektryczna dla psa) to rzecz, którą ciekawi się mnóstwo właścicieli piesków. Wyjście to cieszy się faktycznie gigantycznym uznaniem i ludzie są pod wrażeniem tego urządzenia. Cały mechanizm opiera się na wyzwalaniu różnorodnych bodźców, jakie dochodzą do czworonożnego przyjaciela. Może to być na przykład dźwięk, impuls czy wibracja. Niekoniecznie w naszej obroży będzie jedna alternatywa, bądź pilot, jaki będzie dołączony do zestawu będzie dysponował kilkoma klawiszami dopasowanymi do odpowiednich bodźców. Teletakt (teletakt), czyli obroża to rewelacyjne rozwiązanie dla Twojego psa bez względu na to od tego czy mieszkasz na wsi czy w mieście - sprawdź to już dziś, a na pewno z tego nie zrezygnujesz.


odbicie - karma
Author: Jessica Powell
Source: http://www.flickr.com


Jeżeli zamieszkujesz w domu własnym i obawiasz się o to, aby Twój ulubieniec nie uciekał to wtenczas pastuch dla psa (www.sport-dog.pl/) (pastuch dla psa) będzie najlepszym wyborem. Jest to niewidzialne ogrodzenie, które zatrzyma pupila, o ile będzie chciał uciec.
Funkcjonuje to tak samo jak obroża - na początku przesyłany jest to czworonoga dźwięk na jaki powinien zareagować. Jeżeli tak się nie stanie to wtedy wyzwolony zostanie impuls elektryczny.

Tags: dom, sprzęt, ludzie, Impuls, obroża