Posiadasz kota? Żyw pupila tym co najzdrowsze!

Posted on 30/08/2019 7:35am

Sporo polskich obywateli decyduje się na posiadanie czworonoga. Najpopularniejszym wyborem jest pies, uważany za najlepszego przyjaciela człowieka. Jednak w obecnych czasach, kiedy praktycznie nie ma nas w domu, znacznie więcej osób decyduje się na kota, którego nie trzeba wyprowadzać na spacer. Jednak posiadanie czworonoga wiąże się z dużą odpowiedzialnością, powinniśmy wiedzieć czym najlepiej je żywić. Z tego powodu dla kota zalecana jest karma Arion.

Karma dla kotów
Source: www.sxc.hu
Persony mniej majętne lub mocniej ukierunkowane na organiczne jedzenie, zazwyczaj bezwiednie krzywdzą swoje zwierzaki. Tak jak jeszcze pies, jako stworzenie wszystkożerne nie sprawia tu problemu, tak kot, mięsożerca, musi być odpowiednio żywiony. Karmiąc go wyłącznie mięsem pochodzącym od rzeźnika wyrządzamy mu krzywdę. W warunkach naturalnych kot nie zjada schabu ze świni czy antrykotu z krowy (http://aquablendpolska.com/) – poluje na szczury i myszy, a następnie pałaszuje je w całości - przeczytaj dodatkowe informacje. Gdyż w kościach i chrząstkach mieści się bardzo dużo elementów koniecznych do dobrego funkcjonowania. Dlatego warto zakupić sprawdzoną pozycję – jak na przykład karma Arion. Znajduje się w niej bardzo duży odsetek mięsa, wzbogacona jest o odpowiednie minerały i makroelementy. Jeżeli kupujemy jedzenie suche, na wagę, dobrze zaopatrzyć się w właściwy pojemnik na karmę dla kota, aby utrudnić zakradanie się naszego czworonoga do jedzenia. Gdyż koty, zwłaszcza te wykastrowane, mają dużą tendencję do jedzenia zbyt wiele i tycia.Karma Arion posiada wiele odmiennych typów. Jeżeli jesteś szczęśliwym posiadaczem małego kociaka, kup opcję dla juniorów.Twój kocur ma problemy z żołądkiem? Podaj mu karę specjalistyczną.

Zaciekawił Cię nasz tekst? Zatem zapraszamy Cię - zajrzyj na nową stronę i dokonaj oceny naszych opisów. W przypadku pewnych niepewności - zwróć się do nas!

Jeżeli posiadasz wykastrowanego pieszczocha, powinieneś szczególnie zadbać o jego dietę. Spadek hormonów wywołany zabiegiem, w większości przypadków może przyczynić się do zwiększonego apetytu. W tym celu stworzona została karma Arion light, mająca zmniejszoną podaż kalorii. Zakupując przynajmniej jeden kilogram dowolnego pożywienia dla swojego pupila, elegancki pojemnik na karmę dla kota otrzymasz od nas w prezencie.

zabawa z kotem
Author: Peter Stevens
Source: http://www.flickr.com
Jeśli jesteś właścicielem kota, masz okazję przekonać się, jak cudowne i lojalne jest to stworzenie. Z tego powodu tym bardziej należy starać się, aby za jego przyjaźń odpłacać tym samym - nawet przydatna strona, dobrze zajrzeć. Odpowiednie żywienie naszego pieszczocha jest fundamentem do jego długiego i zdrowego życia. Karma Arion, właściwie dobrana, może nam w tym dopomóc.

Tags: dom, pożywienie, życie