Sezon burz - niewątpliwie idealna pozycja na długie wieczory

Posted on 30/12/2021 7:37am

Z reguły bywa kojarzona głównie z niskimi temperaturami, ponurą aurą i depresją. Tymczasem jesień ma również swe pozytywne strony.


Nie istnieje albowiem nic lepszego niż cisza, szybko zapadający zmrok, długie, leniwe wieczory z filiżanką gorącej czekolady lub lampką białego wina w ręku i ulubioną książką na kolanach.

Tajlandia
Author: VnGrijl
Source: http://www.flickr.com
Owa pora roku to niewątpliwie świetny czas na to, żeby - gdy dzień będzie układał się do snu - znaleźć chwilę tylko dla siebie, zatopić się w ciekawej lekturze i oderwać się od codziennych zmartwień i kłopotów. Pojawia się jednakże pytanie: jaką literaturę uznać można za remedium na bolączki zwyczajnego życia? Dobrym wyborem będzie zapewne Sezon burz Sapkowski, twórca niniejszej powieści zabiera swojego czytelnika do niezwykłego „świata wiedźmina”, gdzie żyją obok siebie reprezentanci przeróżnych nacji sezon burz sapkowski andrzej. Jedne dzierżą w rękach całą władzę znajdując się „na górze” drabiny społecznej, pozostałe w taki czy inny sposób muszą dostosować się do narzuconych im reguł. Głównym bohaterem jest Geralt z Rivii (zwany także niekiedy Białym Wilkiem albo Rzeźnikiem z Blaviken) łowca potworów który musi stawić czoła wielu czekającym go wyzwaniom.

Czy po przestudiowaniu prezentowanego tekstu masz ochotę dowiedzieć się jeszcze więcej na omawiane zagadnienie? Jeżeli tak, to prześledź link (https://kasprowicza13.pl/), gdyż odnajdziesz w tamtym miejscu nowe dane.

Nie obędzie się rzecz jasna bez mrożących krew w żyłach bitew.


uczeń
Author: www.audio-luci-store.it
Source: http://www.flickr.com
Dobrze byłoby zaznaczyć, iż jakiś czas temu na podstawie książki powstało ponad 13-godzinne słuchowisko w którym uczestniczyło osiemdziesięciu czterech aktorów.

Tags: oczy, SPA, czas, autor, świat