W jaki sposób przeżyć po katastrofie nuklearnej lub biologicznej? Czy zwykli obywatele byliby w stanie przeżyć?

Posted on 29/12/2021 11:29am

Jakim sposobem poradzić sobie z kłopotami globalnymi mającymi wpływ stricte na nasze życie? Katastrofa atomowa albo ekologiczna niezmiernie pokrzyżuje nam różnorakie zamiart, ale nie sugeruje z miejsca końca cywilizacji.


ostrzałki do noży
Author: leniva.studio
Bardzo możliwe, że zniknie ogólny dostęp do Internetu.


Raczej nie będzie telewizji, a fale radiowe będzie trudno zlokalizować.

Czy masz ochotę może mieć link do artykułu (https://bywaleczycia.pl/category/format-publicystyczny/), gdzie czekają na Ciebie kolejne posty? Sądzimy, że przypadnie Ci do gustu nasz serwis.

Pozostanie nam życie według tego, jak kiedyś działali nasi przodkowie plus wykorzystanienowszych osiągnięć nieelektonicznej techniki. Podstawowym asortymentem będą liny, noże taktyczne i analogiczne gadżety. Mogą nam one uratować zdrowie w potyczce z groźnymi zwierzętami oraz innymi osobami, którzy już nie będą tak cywilizowani jak dawnej. Człowiek w obliczu zagrożenia zaczyna działać jak drapieżnik. Nie ma problemów z zabijaniem i odbieraniem rzeczy. Nie oszczędzi niczego, wody, ostrzałki do noży czy puszki napoju - ostrzałki do noży. Niezwykle ważne, aby zdobyć wcześniej konkretne przeszkolenie. Nie rozmawiamy tu o konkretnych zaleceniach, o tym, jak żyć w niebezpieczeństwie, ale chociażby o tym, w jaki sposób wykorzystywać zdolności walki lub nasze otoczenie do defensywy. Podstawowe są treningi wytrzymałościowe a także treningi parkur. Poza tym trzeba nauczyć się dobrej obsługi sprzętów takich jak noże taktyczne lub szeroko określona broń biała. Jeśli ma się pozwolenie, to także należy pomyśleć o załatwieniu broni palnej, która w kryzysowej sytuacji może nas uratować. Oprócz szkoleń dobrze jest kupić zawczasu zapasy. Stałe uzupełnienie puszek oraz rzeczy niepsujących się i z długim terminem ważności jest priorytetem. Dodatkowo warto kupić ostrzałki do noży a także środki do konserwacji broni, aby niczego nie brakowało. Najlepiej by wzorem Amerykanów, wszystko przechowywać w specjalnie wykopanych schronach w ziemi. W Polsce jednak bywa to utrudnione ze względu na przepisy budowlane, które nie są pozytywne dla osób budujących podobne rzeczy - .


Jeśli jednak damy radę dostać pozwolenie trzeba współpracować wraz z rodziną, aby ograniczyć ceny i jednocześnie zaoferować schronienie także im.


Powyższe katastrofy są mimo wszystko minimalnie prawdopodobne, ale kiedy już się wydarzą prawie wszyscy obywatele będą nieprzygotowani. Zatroszczmy się o to, abyś my i własne dzieci byli bezpieczni w takiej sytuacji.